Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Choroby weneryczne (hiv, kiła, syfilis i in.)

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ed...
Gość









PostWysłany: Czw Paź 13, 2005 3:19 pm    Temat postu: Choroby weneryczne (hiv, kiła, syfilis i in.) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Czy kiła jest wyleczalna po 7latach od zakażenia?
Question Ed
Powrót do góry
tomik
Gość









PostWysłany: Pią Paź 14, 2005 6:47 pm    Temat postu: kiła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kiłę można wyleczyć we wszystkich stadiach, choć nie naprawi się już spustoszeń poczynionych w jej późnych okresach
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 10:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki... Very Happy
Powrót do góry
ed
Gość









PostWysłany: Nie Paź 16, 2005 10:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy lekarz prywatny tez to wyleczy czy tylko przychodnia zostaje??
Proszę o namiary kogoś z W-wy...
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZeść jestem chora na kiłe i jestem w 3 miesiący ciąży leczę się pencyliną ale i tak bardzo się boję żeby ta choroba na dziecko nie weszłą. W styczniu jade do Poznania na drugą dafke pencyliny. Mad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 14, 2005 7:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co to za różnica czy w przychodni rejonowej czy w prywatnej przychodni, rożnica może być tylko w traktowaniu pacięta. A wyleczyć da sie i w tej i w tej placowce Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Przemek
Gość









PostWysłany: Czw Gru 15, 2005 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Czy jeżeli ja byłem zdrowy, a moja kobieta zaraziła się kiłą, to znaczy, że mnie zdradziła z kimś chorym? Ta choroba przenosi się tylko drogą płciową?
Powrót do góry
root



Dołączył: 17 Sie 2005
Posty: 168

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Gru 16, 2005 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z racji tego, że bakterie te są bardzo wrażliwe na czynniki środowiska, to do zarażenia dochodzi głównie na drodze kontaktów płciowych. Teoretycznie jest możliwe, że nie musiałbyc to kontakt płciowy ale napewno jakieś bliski kontakt ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adam
Gość









PostWysłany: Sob Lut 04, 2006 12:43 pm    Temat postu: Badanie WR Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie. Czy za pomocą badania krwi WR (kiła), jesteśmy w stanie rozpoznać tą chorobe w każdym stadium?? Nawet w ukrytym?? Dziękuje za odpowiedź Pozdr.
Powrót do góry
pysiaczek



Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 9:04 am    Temat postu: kiła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jest mozliwosc bez bliskich kontaktow z druga osoba zarazic sie kila?? prosze o szybka odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group