Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

choroba Sprengla

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
honczix



Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 1:44 am    Temat postu: choroba Sprengla Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam 26 lat i 2 lata temu zdiagnozowano u mnie chorobę Sprengla ..
Oczywiście po X konsultacja w Poliklinice Szczecińskiej Ordynator stwierdził, ze lepiej tak będzie bo martwią się o splot barkowy.

Moje pytanie brzmią:
czy ktos z was miał kontakt z tą chorobą
czy gdzieś w Polsce mogę się starać o operacje?

dziękuje i pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lut 03, 2014 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile Osobistego kontaktu może i nie było ale o uszy się obiło. O co chodzi z tą chorobą to wiem... Twoja deformacja jest bardziej zaawnasowana i musisz wyleczyć ją tylko operacyjnie, tak? Co do szpitali to nie wiem... musisz dzwonić i pytać, próbuj w Warszawie lub może we Wrocławiu? Na sam początek spróbowałabym jednak w Warszawie.. szukałam takiego szpitala po internecie ale nie dałam rady znaleźć;/ A ordynator szpitala w którym Cię badano, nie udzielił CI żadnych wskazówek gdzie szukać ? Może warto wrócić się do niego i zapytać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
honczix



Dołączył: 01 Lut 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 06, 2014 12:11 pm    Temat postu: XxX Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witaj

Ordynator powiedział, że nie podejmie się tej operacji i mi proponuje zapomnieć o niej bo boi się o splot barkowy.

pytałem o rehabilitacje, ale powiedział, że bym musiał być u nich czyli w Szczecinie na Unii Lubelskiej .. a z mojego miejsca zamieszkania to 200 km w jedna stronę, więc ja wykluczył


pzdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group