Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chirurgia plastyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kitia



Dołączył: 18 Sie 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 3:46 pm    Temat postu: Chirurgia plastyczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------EDITED BY YALISSEA-------
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tvisha
Przyjaciel forum


Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 1022

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak reklamy Smile

za 2500 zl to ja wolalabym poleciec do Indi niz cokolwiek se powiekszac badz zmniejszac.
Ja uwazam ze kazda operacja plastyczna ma uboczne szkodliwe skutki ... wkoncu to ingerencja w organizm. Rozumiem operacje plastyczne u osob ktore mialy wypadek, ale powiekszanie piersi?! OCHYDA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Coś tanio te operacje. Błędy ortograficzne na stronie, nie znalazłam informacji na temat lekarzy chirurgów. Co to w ogóle za kiepska, niejasna strona...
Jeżeli założycielka tematu zechce skorzystać z tej kiepskiej usługi o której pisała to proszę bardzo - ale ani słowa o niej na forum.
Kasuję post założycielki tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group