Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chiński kalendarz płci

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maryś88



Dołączył: 21 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 21, 2016 3:03 pm    Temat postu: Chiński kalendarz płci Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno jest możliwe zaplanowanie płci dziecka z pomocą chińskiego kalendarza (sic!). Czy ktoś mi wytłumaczy na jakiej zasadzie to działa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lilianka00



Dołączył: 14 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest tabelka, w której masz wiek kobiety i wszystkie miesiące w roku. Dla poszczególnych miesięcy i poszczególnych lat życia kobiety określone masz, czy w wyniku zapłodnienia w tym miesiącu dziecko będzie chłopcem czy dziewczyną. Nie wiem, czy taka metoda planowania może być skuteczna, podstaw naukowych nie znalazłam Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Stynka



Dołączył: 02 Lut 2016
Posty: 27

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 2:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy jeszcze ktoś w to wierzy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Agnieszka87



Dołączył: 09 Mar 2016
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znam osobiście dwie pary, które zdecydowały się skorzystać z chińskiego kalendarza płci. W przypadku jednej zadziałało, w przypadku drugiej - nie. Tak więc skuteczność kalendarza płci z doświadczenia moich najbliższych oceniam na 50% - czyli, nikłe. Zawsze mamy szansę na urodzenie dziecka wybranej płci 50%, bo wybór jest wyłącznie między chłopcem a dziewczynką... Chociaż... może coś jest w tym chińskim kalendarzu płci, skoro jest taki popularny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
psv90



Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 15, 2016 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podobno gdy uprawiasz seks na prawym boku to będzie chłopczyk
Podobną gdy przed seksem zjesz X to będzie Y

Jedno małe ale... "PODOBNO" Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 22, 2016 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie sie sprawdził 2x.

tylko ze uslyszałam o nim jak juz byłam w ciazy Smile

tak czy siak płec sie potwierdziła Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moonlight



Dołączył: 06 Gru 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 24, 2016 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wow no to 100% skuteczność chińskiego kalendarza płci, ciekawe ile w tym przypadku, a ile prawdy Smile
Maryś88 a co do zasady działania chińskiego kalendarza płci, z tego co wyczytałam, to żeby go stosować musisz mając miesiąc poczęcia dziecka ( trzeba uwzględnić, że chińskie miesiące mają 28 dni) i swój wiek (tylko pełne lata). Wtedy sprawdzasz w tym kalendarzu, który miesiąc jest oznaczony literę M (mężczyzna), a który literą K (kobieta).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group