Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Chcesz schudnac to wejdz

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Sie 08, 2009 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

owoce to lipny pomysl na rdukcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sandra4



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 13, 2009 10:40 pm    Temat postu: cześć Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomożesz mi się odchudzić Smile) bardzo bym prosiła mam już dość bycia grubasem ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
druba



Dołączył: 19 Paź 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 19, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam serdecznie.
mam pytanie czy moglbys mi pomoc z dieta??bardzo staram sie schudnac ale ciezko mi idzie 164cm 64 kilo moje marzenie to 55.niby niewiele w porownaniu ze gdy urodzilam dziecko wazylam 98kilo...sama poradzilam sobie aby ddojsc do wagi 64kilo ale od roku co bym nie robila ta waga mi sie juz nie rusza..jestem zrospaczona..prosze pomoz mi...prosze o wiadomosc prywatna
z gory dziekuje serdecznie
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group