Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

chcę nabyć orginalny czerwony meizitanc

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiek



Dołączył: 28 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 11:12 pm    Temat postu: chcę nabyć orginalny czerwony meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś chciałby mi sprzedać bądź dać namiary na osobę od której mogę kupić orginalny czerwony meizitanc będę wdzięczna:) kupiłam dziś 1 listek w sklepie zielarskim "spod lady" ale opakowanie było pomarańczowo - żółte. Proszę o odpowiedź smsem bądź mailem Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona
Gość









PostWysłany: Sro Mar 01, 2006 7:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Asiek Very Happy to lepiej go nie bierz bo to jakas podroba!!!! I potem bedziesz miala skutki uboczne jak opisuja ludzie na innym forum! Ja wlasnie dzis dostalam meizitanc czerwony ktory stosowaly moje kumpelki i jest super! moge dac ci namiar do laski od ktorej zamiam. Wink
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Czw Mar 02, 2006 3:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rowniez prosze namiary,gdzie moge kupic
Powrót do góry
ona
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 10:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Osoba od której biore meizitanc niestety ciezko ma teraz ze sprowadzeniem go do Polski,ale wejdz na aukcje24 znalazlam tam tez meizitanc czerwony oryginalny za 120zl. Pozdrawiam
Powrót do góry
ambroza
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 03, 2006 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jaka jest roznica pomiedzy tym czerwonym meizitanc a niebieskim o nazwie: Lida meizitanc??
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 4:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

slyszalam ze duza, bo niebieski zawiera jakies trucizny i pozniej ludzie sie skarza na jakies dziwne dolegliwosci
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Kwi 16, 2006 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam pytanko - czy moge brac meizitanc czerwony i jednoczesnie jezdzic samochodem?pracuje jakos przedstawiciel handlowy ale bardzo chcialabym zaczac brac ten srodek...boje sie tylko czy nie bede miala problemow za kokliem?
Powrót do góry
izzy
Gość









PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 8:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy mam meizitang czerwony -120 zł +9 zł wysyłka,faktycznie cięzko go dostać i ilość jest ograniczona ,sama go brałam i działa-
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Cze 23, 2006 8:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystkie kontakty zostały skasowane, kolejne próby sprzedaży pośrednictwa będą surowo karane.

Temat zamykam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group