Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

catering dietetyczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
julitkapp
Spamer


Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 10:40 am    Temat postu: catering dietetyczny Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, ostatanio w poszukiwaniu diet natknęłam się na ogłoszenie cateringu dietetycznego z warszawy, ten [zakaz umieszczania linków]. Korzystał ktoś? Nie mam zbytnio czasu samemu gotować, a chcę troszkę schudnąć. Myślicie, że to dobra metoda? Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PiotrC



Dołączył: 12 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 12, 2016 11:22 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry sposób!
Dieta to 70%, a ćwiczenia 30%

Ja polecam [reklama].
Korzystałem z kilku firm, ale tam jedzenie smakowało mi najlepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gabrielle.B



Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 6:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to jest świetny pomysł na zbilansowane odżywianie. Jasne, że to będzie trochę kosztować, ale warto zaryzykować Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
PawełMaciej



Dołączył: 14 Kwi 2017
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 11, 2017 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kłóciłem się ostatnio o to z żoną, natomiast moim zdaniem to bardzo fajny pomysł. I tak mnóstwo pieniędzy wydaję na jedzenie, a tak to przynajmniej mam to usystematyzowane i zdrowe względnie. Do tego nie muszę się zastanawiać co na obiad. Very Happy Generalnie testowo zacząłem w jednej firmie śląskiej (Zdrowa Paczka - słyszał ktoś?) i zobaczymy jak to będzie. Na ten moment jestem zadowolony, jedzenie jest zróżnicowane i smaczne, zobaczymy jak dalej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomasz2727koc



Dołączył: 03 Sie 2017
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pewnie że dobry pomysł, ale wywal wszystkie przekąski z domu żebyś nie podjadała ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group