Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bulgotanie w brzuchu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 1:22 am    Temat postu: Bulgotanie w brzuchu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam takie dziwne objawy
awiec tak mam takie dolegliwosci gdzies okolo 3 miesiace-bulgotanie wbrzuchu czasami , spora ilosc gazów ,
jak pizze np.zjem to strasznie mnie przeczyszcza [to samo z podobnymi sfinxami]jak piwo wypije to rano troszke mnie mdli

rozpoczelo sie to jak juz wspomnialem 3 miechy tamu wtedy to przez jakies 9,10 dni mialem biegunke z 4 razy dziennie

moze to byc przez duza ilosc piwa i duzo jedzenia[zeklbym niezdrowego]
czy wogule picia zimnych wod zlodowki????przez rok /???mogo mi to tak organizm sprawic???

poposul mi sie tez apetyt , wie ktos cos co mi moze dolegac?
odpiszcie jak najpredzej

pozdrawiam
Powrót do góry
sylwia



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 84

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 03, 2006 3:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to tylko zgaga? Neutral
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bulgotanie w brzuchu to prawdopodobnie perystaltyka jelit a co do jedzenia to moze poprostu twoj organizm nie toleruje takiego paskudztwa zastanow sie nad tym?
Powrót do góry
Buzzo
Gość









PostWysłany: Czw Sty 05, 2006 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonymous napisał:
Bulgotanie w brzuchu to prawdopodobnie perystaltyka jelit a co do jedzenia to moze poprostu twoj organizm nie toleruje takiego paskudztwa zastanow sie nad tym?


perystaltyka to inaczej ruchy jelit jest to normalne czasami lekarze ----- brzuch stetoskopem zeby sprawdzic czy wystepuje to zjawisko Very Happy
Powrót do góry
new power 12



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 110

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli występuje biegunka i bulgocze w brzuchu<wzdęcia> to może być zapalenie wyrostka robaczkowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 9:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Te objawy mogą wskazywać także na występowanie pasożytów przewodu pokarmowego, zespół jelita drażliwego lub alergię pokarmową, np na gluten zawarty w wielu potrawach przede wszystkim mącznych (w tym w pizzy ale i w piwie). Żeby poznać konkretną przyczynę, musisz pójść do swojego lekarza. A na razie w aptece dostępny jest Espumisan on powinien złagodzić objawy ( ale nie likwiduje przyczyny!!!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group