Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Budowa ciała a penis

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vegost



Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 4:08 pm    Temat postu: Budowa ciała a penis Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Chciałbym się dowiedzieć, czy kiedy się odchudzimy lub przytyjemy to będzie to miało wpływ na penisa ? Czy się zmniejszy lub zwiększy, zrobi się grubszy ? Nie powiem, że mnie ta sprawa niepokoi. Swojego czasu trochę mi się schudło (4 - 5 kg) jestem mniej szerszy itp i teraz nie wiem czy to ma jakiś wpływ czy nie ? Proszę o odpowiedź, dziękuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 1:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jestem może ekspertem w tej dziedzinie Smile ale z tego co obiło mi się o uszy i wyczytałam w internecie na rozmar/grubość wpływ ma wiele czynników jednym z nich może być dieta. W diecie powinno uwzględnić się jaja , ryby i warzywa kapustowate takie jak brukselka czy też kalafior.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ekspertką też nie jestem ale sądzę, że nie jest to tak dokładnie jak w przypadku piersi, owszem jakieś minimalne różnice mogą pojawić się przy znacznej utracie wagi czy też przy znacznym przytyciu, jednak są to marginesowe zmiany Smile Tutaj główną rolę odgrywają geny, jak się urodzisz z takim a nie innym penisem, to tylko możesz go powiększać dzięki dzisiejszym technologią, do pewnego roku zycia jak już urośnie to zostanie. Dieta może pomóc tylko przy jego kondycji... tak myślę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatarak



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 9:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od zawsze uważałem, że takie problemy są głównie związane ze stresem i tym co siedzi w głowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
venom



Dołączył: 25 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 27, 2014 11:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Słyszałem że u osob grubszych, penis chowa sie pod wartwa tluszczu na podbrzuszu. Po prostu mniej go wystaje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tatarak



Dołączył: 15 Lip 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 12:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że dieta nie ma aż takiego wpływu już prędzej wiek Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group