Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brzuch po porodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 10:58 am    Temat postu: Brzuch po porodzie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem 8 miesiecy po porodzie i praktycznie wrocilam do swojej poprzedniej wagi ale moj brzuch dalej wyglada nie ciekawie :/ jest wypukly (wczesniej mialam plaski) a w okolicy pepka zrobil sie dolek . Macie jakies pomysly lub sprawdzone sposoby zeby przywrocic rzezbe brzuszka??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 2:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ćwiczyć...Do tego kremy ujędrniające Smile Innej rady nie ma. Tylko musisz się najpierw skonsultować z lekarzem, czy już jesteś zdolna do wysiłku.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Lut 24, 2010 2:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No cóż...ja takiego problemu nie miałam więc nawet nie wiem jak Ci pomóc. Może faktycznie jakieś ćwiczenia na brzuszek pomogą
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
paja2506



Dołączył: 31 Maj 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 7:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile po ciazy troche sie zalamalam stanem mojego ciala (chodzi glownie o rozstepy bo z waga nie mam problemu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na rozstępy to teraz już raczej nic nie poradzisz.

Ale jest taki balsam do ciała przeciw rozstępom i cellulitowi bielendy. podobno bardzo skuteczny. Moja kuzynka stosowała właśnie po ciazy i jest bardzo zadowolona. On jest w takiej zielonej tubce.

Nie jest drogi, a skuteczny. A próbowała już wszystkiego. I ten zachwala Smile Lepszej reklamy nikt by nie wymyślił chyba Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na rozstępy niestety nic nie poradzisz. Środki zapobiegające trzeba byóło stosować w czasie ciązy. Teraz to tylko zabiegi albo kremy wybielajace istniejące rozstępy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kala104



Dołączył: 05 Lut 2010
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 4:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wyczytałam że pomagają majtki ściągające że brzuch powinnien troche się zmiejszyć i oprócz tego smarowac brzuch,najlepiej olifką,podobno pomaga i powoduje mniej widoczne roztępy Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group