Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brunatne upławy i brak miesiączki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nelly97



Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:07 am    Temat postu: Brunatne upławy i brak miesiączki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tydzień temu miałam niewielkie, brunatne upławy. Teraz powinnam mieć miesiączkę, ale jeszcze mi się nie zaczęła. Jestem dziewicą. Nic mnie nie boli, nie szczypie, ale ta brunatna wydzielina mnie zaniepokoiła. Miesiączkuję od ponad 3 lat i jeszcze nie miałam takiego przypadku. Co to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nelly97, brunatne upławy mogą mieć różne przyczyny:

1. lekko brunatne upławy z krwią mogą świadczyć o owulacji
2. przed okresem, zapowiadające jego nadejście
3. skąpe plamienia przypominające okres - ciąża (ale to wykluczamy w Twoim przypadku)
4. różnego rodzaju infekcje

byłaś u ginekologa ? często Ci się to zdarza ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nelly97



Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 1:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Plus123 napisał:
nelly97, brunatne upławy mogą mieć różne przyczyny:

1. lekko brunatne upławy z krwią mogą świadczyć o owulacji
2. przed okresem, zapowiadające jego nadejście
3. skąpe plamienia przypominające okres - ciąża (ale to wykluczamy w Twoim przypadku)
4. różnego rodzaju infekcje

byłaś u ginekologa ? często Ci się to zdarza ?


Myślę, że owulację raczej wykluczę, bo to zdarzyło mi się tydzień temu, a teraz powinnam miesiączkę dostać. Trwało to przez 2-3 dni, a praktycznie od zeszłego czwartku nie mam nic, tylko zwykły biały śluz. Teraz czekam na miesiączkę, według kalendarzyka powinna mi się zacząć wczoraj, ale czekam dalej (piersi bolą mnie od tygodnia, jak zawsze bolą mnie tydzień przed okresem)

Zdarzyło mi się to pierwszy raz, do ginekologa zamierzam pójść po miesiączce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
BukakeKomander12
Zbanowany


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hajnówka
PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest opis tego problemu w topiku nizej ludzie uzywajcie opcji szukaj zanim zakladacie nowe tematy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nelly97 ginekolog będzie najlepszym rozwiązaniem w tym przypadku.
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group