Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak zębów

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tusia25



Dołączył: 10 Kwi 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 5:21 pm    Temat postu: Brak zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

mam 9-cio miesięcznego synka który nie ma ani jednego ząbka ... zaczynam się tym już martwić ... bo tych ząbków ani widu ani słychu ...Sad

dodam, że córka miała pierwsze dwa ząbki w wieku 6 miesięcy - nastepne koło 8 i w 9 miesiącu miała 6 zębów ...

no wiem wiem, że chłopcy rozwijają się inaczej i wolniej ...

kurcze no martwię się ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niektóre dzieci rodzą się z pełnym uzębieniem.
niektóre mają ząbki już w 3/4 miesiącu.
jeszcze inne znacznie później.
może Twój synek właśnie do tej grupy należy. zapytaj o to pediatrę.
a może mały ma twarde dziąsełka? ślini się? gryzie wszystko?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eyesonfire
Przyjaciel forum


Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 806

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 21 podziękowań w 21 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Kwi 10, 2009 9:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj brat zaczal mowic pierwsze slowa w wieku 3 lat, wiec tez rodzice mieli nielada stracha, ale on po prostu mial wszystko i nie odczuwal potrzeby zeby o cos prosic Wink natomiast drugi braciszek ma wlasnie 3 lata i mowi pieknie, skladnie i calymi zdaniami.
tak samo moze byc z zabkami, 9 miesiecy to jeszcze nie tak strasznie duzo, kazde dziecko jest inne, najlepiej bedzie jak przy najblizszej wizycie u lekatrza zapytasz o to co cie niepokoi, ale mysle ze nie masz sie czym martwic Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
metis



Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 177

Wysłał podziekowań: 7
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z wyspy zwanej utopią
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Kwi 12, 2009 1:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie też dosyć późno zaczęły wyrastać ząbki Razz ale to wcale nie oznacza, że to coś złego, mimo wszystko lepiej dmuchać na zimne, warto porozmawiać z dentystą i lekarzem, myślę, że jednak to nic takiego, naprawdę Smile mnie zęby bardzo późno wyrosły, a potem poszłoooo Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LadyEl



Dołączył: 01 Lip 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: mazowsze
PostWysłany: Sro Lip 01, 2009 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw sie, mojej corci (obecnie 15m-cy) wyszedl pierwszy zabek (a wlasciwie dwie dolne jedynki naraz) jak miala 13 m-cy. Teraz ma juz 6 zabkow. Pozdrawiam i nic sie nie martw pozostaje tylko czekac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group