Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak wzwodu - nagły wytrysk

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sesqol

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 11:50 am    Temat postu: Brak wzwodu - nagły wytrysk Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć,
Kochani bardzo proszę o pomoc.. od 2 miesięcy spotykam się z kobietą na której strasznie mi zależy, bardzo mnie pociąga, jest mega zmysłowa i inspirująca dla mnie.. Nigdy wczesniej nie miałem problemów ze wzwodem,w ogóle z sexem. Problem pojawił się teraz, wszystko było fajnie, pieszczoty itp , juz miało dojść do stosunku a tu nagle zonk.. - brak wzwodu.. więc chwila odpoczynku, za chwilę kolejna próba udało się, chwilę póżniej zaistniał kolejny problem w tym samym momencie gdy przyszedł wzwód (mineła może 1 - 2 minuty ) doszło do wytrysku. Nie wiem co się dzieje, boje się kolejnego zbliżenia, czy ktos miał może podobnie? czy to możliwe ,że to przez stres? Dodam ,że jestem zdrowym 30 mężczyzną i pierwszy raz dotyka mnie taka sytuacja. Sad . Co robić?, nie chce jej stracić ale boje się, że kolejny raz może wyglądać tak samo.
[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum

Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 1:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście,że to może być spowodowane stresem. Zależy Ci na niej, myślisz o tym, żeby zrobić dobre wrażenie, "sprawdzić się" w roli mężczyzny. Stąd klapa Wink Jeżeli przy masturbacji wszystko jest w porządku, to raczej nie są to problemy natury fizycznej (chociaż oczywiście warto to sprawdzić, jeśli sytuacja się powtórzy).

Myślisz,że jej zależy tylko na seksie? Wink Czy może bardziej na Tobie? Wink
Martin3

PostWysłany: Wto Paź 15, 2013 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mniemam, że nie jest to Twoja pierwsza partnerka dlatego wykluczyłbym stres spowodowany kontaktem seksualnym. Zdarza się, że jednak dłuższa przerwa we współżyciu może powodować zaburzenia erekcji. Warto w takiej sytuacji wspomóc się odpowiednimi preparatami wzmagającymi potencję. Ja w przypadku przejściowych kłopotów z erekcją zażywam [zakaz reklamy na forum] . Lek jest w pełni bezpieczny dla organizmu i skuteczne wzmaga erekcję. Myślę, że warto zaopatrzyć się w takie tabletki bo mogą one uratować nas przed kompromitującą sytuacją w łóżku.
Powrót do góry
Donatello

PostWysłany: Pon Mar 10, 2014 10:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Spróbuj lek [zakaz reklamy na forum] - jest to odpowiednik Viagry, który jest prawie o połowy tańsszy, a tak samo skuteczny.
Powrót do góry
Olgaaa

PostWysłany: Nie Gru 07, 2014 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może warto skonsultować to z jakimś lekarzem? Może do specjalisty powinieneś się udać a nawet do Psychiatry i o tym porozmawiać? Czy może już problem jest rozwiązany?
Powrót do góry
tomaszww

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecamy przede wszystkim leki na potencje bez recepty, dzięki którym pozbędziecie się problemów ze wzwodem raz na zawsze. W czasach gonitwy za karierą i pieniądzem, często stres nie pozwala nam się rozluźnić i zapomnieć o codziennych problemach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1