Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak wytrysku ale...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2012 8:33 pm    Temat postu: brak wytrysku ale... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm witam, nie pierwszy raz piszę do Was z problemem;] Zawsze racje koleżanki miałyście, ale kolejny problem ma się tak:

Dziewczyna miala okres chyba 02.12.2012 a do stosunku doszło 11go, i wyglądał on tak iż włozyłem jej parenascie razy bez zabezpieczenia, i starałem sie maxymalnie kontrolować ale pytanie jak to moze byc z tym preejakulatem, czytam i jedni twierdza ze nie ma tam zdolnych do zaplodnienia plemnikow inni że są, sam nie wiem czy miał on miejsce(preejakulat), potem załozyłem prezerwatywe i doszedłem w niej(prezerwatywie),nie w dziewczynie, dodam że raczej ma ona cykl 28 dniowy lecz pewnosci na tą chwile nie mam... Na moją wiedze szanse na ciąże są micro, gdyz wytrysku wewnatrz nie bylo, wiem ze ludzie maja dzieci z przerywanych stosunkow a inni staraja sie miesiacami,a że ja sie stresuję piszę do was co o tym sądzicie?? Pozdrawiam i czekam na odp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ada1234



Dołączył: 04 Kwi 2012
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie bylo wytrysku bez zabezpieczenia w niej to szans nie ma plemniki pojawiaja sie dopiero tuz pzred samym wytryskiem wiec sam czujesz czy bylo blisko czy nie jesli nie to mysle ze szans nie ma a owulka zaczyna sie w polowie cyklu i plemniki jezeli takowe sie pojawily moga przezyc nawet do 7 dni i patzrac w ten sposob szans esa ale bylo zabezpieczenie i jak rozumiem bez wytrysku bezposrendiego w trosku wiec szans nie ma Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mitek1171



Dołączył: 20 Lip 2009
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 19, 2012 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myśle więc ze kluczowe jest to ze wytrysku nei bylo bezposredniego, bo skoro tylko jednemu z ilus milionow udaje sie przezyc i dotrzec do celu to chyba z kilkuset tysiecy raczej szanse nikłe są. Chodzi mi o kropelkowanie i ile tam plemników(chwila przed wytryskiem). Np 3 dni do owulacji jeszcze dodatkowo musiałby przetrwać. Czy plemniki oczekuja na jajeczko?? czy dąża ku niemu np wtrakcie tych 3ech dni przed owulacja?

Owulacje oblicza sie przy 28dniowym cyklu tak iz 14 dni +-1 od przewidywanej nastepnej miesiaczki czyz nie? NIe od dnia okresu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group