Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak woreczka żółciowego a ostre bóle

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzensia009



Dołączył: 03 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: ŁÓDŹ
PostWysłany: Wto Lut 03, 2015 9:53 pm    Temat postu: Brak woreczka żółciowego a ostre bóle Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Kilka lat temu usunięto mi woreczek żółciowy. Towarzyszył mi wtedy ostry ból. Problem w tym że czasami TEN ból się pojawia... Niby woreczka nie ma a ból się odzywa. Boli jak coś zjem... jeszcze nie wiem co mi szkodzi ale boli dopóki nie zwymiotuje wszystkiego ... czasami się martwię czy to normalne? Czy to nie jest coś poważnego? mam 23 lata i nie wiem czy tak może być czasem czy się zacząć martwic??
pozdrawiam, Marzena
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tom18l



Dołączył: 06 Maj 2016
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 20, 2016 5:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostry ból i brak woreczka żółciowego,mają na pewno jakieś powiązanie ze sobą. UDAJ SIĘ DO LEKARZA. Wizyta na pewno Ci nie zaszkodzi, może jedynie odchudzi Twój portfel, ale warto jest wiedzieć na czym się stoi, szczególnie, jak chodzi o zdrowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Daddy81



Dołączył: 17 Mar 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwazniejsze jest właśnie to żeby nie zwlekać z wizytą u lekarza w takich przypadkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też miałam kiedyś usuwany woreczek, niestety trawienie już nigdy nie bedzie takie samo, z tym trzeba ię pogodzić, unikam smażonych rzeczy, tłustych jak mogę ale i tak czasami męczą mnie wzdęcia, bóle brzucha, pomaga mi branie cholestilu max, to chyba jedyny lek bez recepty który ożna kupić na takie przypadłości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stefankata



Dołączył: 22 Cze 2015
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 10, 2017 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

woreczka żółbiowego pozbłyłm się w lipcu ubiegłego roku, zniknęły uporczywe biegunki i częste ataki przeszywającego bólu, niestety układ trawienny stał się dużo wrażliwszy - nie jem w ogóle potraw smażonych, rezygnacja z fast foodów itp a i tak od czsu do czasu mam problemy gastryczne, szczególnie gdy pierwszy raz próbuję jakieś produkty po okresie bardzo ścisłej diety, jeżeli przy dwóch, trzech próbach taki produkt powoduje ból wątroby, żołądka czy biegunkę to go odstawiam - odstawić tak musiałm gotowane jajka, majonez, grzyby i w dość sporej ilości produkty mleczne, dodatkowo wspomagam się specyfikacmi
[zakaz zamieszczania linków na forum]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 7:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niestety po takiej operacji trzeba mocno zmienić dietę, trzeba też uważać żeby nie nabawić się problemów z drogai żółciowymi, zazwyczajt rzymam dietę ale raz na jakiś czas pozwalam sobie na małe ustępstwa Wink żeby się nie męczyć ze wzdęciami to biorę cholestil max, wtedy nawret jak zjem coś tłustszego to się czuję ok i nie mam problemu z trawieniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group