Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak okresu

Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alinka
Gość









PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 8:12 am    Temat postu: brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co jesli nie mialam okresu przez 6 miesiecy. Zmienilam klimat, nie moge skorzystac z porady ginekologa. Nie mam brzucha, czy jestem w ciazy?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Gru 11, 2005 10:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za mało informacji aby udzielić odpowiedz Wink

Prosze nie traktować forum jako gabinetu ginegologicznego, ale w wiekszości laickich odpowiedzina dolegliwości wystepujące u forumowiczów!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nyna
Gość









PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 8:34 pm    Temat postu: Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam oriblem nie mam okresy juz prawie 2 miechy ehh... mialam tabletki na wywolanie okresu ale cisza nic sie nie dzieje i nie wiem co jest grane bylam u lekarza lecz on mi powiedzial ze nie jestem w ciazu ale pozniej wnow spojrzylam i teraz sie boje ze bede w ciazy prosze o pomoc albo jakies dobre sposoby na wywolanie okresu
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Gru 17, 2005 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje mi sie że jesteś przeczulona.

Próbujesz brak miesiączki i stres z tym związany uzasadnić ciazą.

Może najpierw iść do lekarza i ustalić co było przyczyną braku miesiączki wcześniej.

Jeszcze jedno pytanie ile masz lat? W okresie dojżewania miesiączka znika czasem na 3 miesiące zanim sie nie unormuje, ale to powinnaś wiedzieć skoro byłaś u lekarza.

radził bym uporać sie z stresem, lękami, obawami, bo to one są chyba największym problemem w tej sytacji.

(Sory że nie odpowiedzialem na pytanie tak jak o to prosilaś)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Sty 01, 2006 1:59 pm    Temat postu: Re: Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nyna napisał:
Mam oriblem nie mam okresy juz prawie 2 miechy ehh... mialam tabletki na wywolanie okresu ale cisza nic sie nie dzieje i nie wiem co jest grane bylam u lekarza lecz on mi powiedzial ze nie jestem w ciazu ale pozniej wnow spojrzylam i teraz sie boje ze bede w ciazy prosze o pomoc albo jakies dobre sposoby na wywolanie okresu


Właśnie, to też zależy od tego ile masz lat??
Choć mimo wszystko zdecydowałabym się na Twoim miejscu na wizytę u lekarza.. Będziesz wtedy pewna.. a co najważniejsze pozbędziesz się stresu..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pomocy
Gość









PostWysłany: Pon Sty 23, 2006 4:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem. tez zmienilam klimat, ale wlasnie tu dostalam pierwszy w zyciu okres. Byl on nieregularny i w 4 miesiacu nie dostalam i tak juz jest od ponad 8 miesiecy. Tez nie mam gdzie tutaj sie skontaktowac z ginekologiem i nie wiem co zrobic czy to normalne czy moze jestem na cos chora? i zaznaczam ze na bank nie jestem w ciazy.
Powrót do góry
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Wto Sty 24, 2006 7:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do obu dziewcząt:Czy aby sie nie odchudzacie?Często utrata wagi jest przyczyną zaniku okresu.Jak najszybciej udajcie się do lekarza.Nie mozna zwlekać.Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosc
Gość









PostWysłany: Pon Lut 06, 2006 11:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez mam brak miesiaczki i nie wiem co to moze byc prosze o rade bo wspolrzyje z chlpakiem ale w dni nieplodne i zazwyczaj tak bys ei zaspokoic a by nie doszlo do wytrysku (wiem ze to wydaje sie dziwne ale tak jest) poza tym mialam przed ostatnim pojawieniem sie okresu badania krwi i one nic nie wykryly wiec co moze byc powodem braku krwawienia?? prosze o pomoc jestem zalamana ze to moze byc ciaza Crying or Very sad
Powrót do góry
avril881



Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Czw Lut 09, 2006 11:35 pm    Temat postu: nie mam okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

javascript:emoticon('Sad')
SadHell!jestem tu nowa1wiec tak moj problem to brak okresu w wakacje spalam z chlopakiem 1wszy raz nie mialam okresu 2miesiace i bbalams ie ze jetsem w ciazy ale doslalam chyba w listopadzie radosc byla ze lalalalal a tearz nie spalam z nikim od tamtej pory nie biore zadnych tabletek no ni i nie mam okresu a nie pojde do ginekologa boj esie !!CO MAM ROBIC??????pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pią Lut 10, 2006 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy ile masz lat (mniemam ze młodą osoba jeżeli piszesz tak że wynika z tego iż nie byłaś jeszcze u lekarza).

W okresie dojżewania nie regularne miesiączki sa normalne Wink

Ja jednak zachęcał bym do odwiedzenia lekarza. Uspokoi Cie to no i pozatym będzie już napewno wiadomo czy wszystko jest wporządku a nieregularny okres to przyczyna dojżewania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 20, 21, 22  Następny
Strona 1 z 22

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group