Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak okresu ale nie ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jnndmgl



Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 6:34 pm    Temat postu: brak okresu ale nie ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Bardzo często bo prawie co miesiąc powraca mi infekcja intymna, oczywiście chodzę do lekarza, leczę to a infekcja po kilku tygodniach znów wraca, zmieniłam lekarza, przepisał inne leki, to samo. Problemem są też leki, które stale przyjmuję (metypred, metex, arechin), doktor powiedziała mi, że to może być przyczyną nawracających infekcji. Postanowiłam pójść do kolejnego ginekologa bo żaden z lekarzy nie przejął się tym zbytnio a ja naprawdę się męczę. Jakby tego było mało to 7 dzień spóźnia mi się okres (wykluczam ciążę), czy to infekcja może być przyczyną czy spóźniający się okres może być czymś znacznie gorszym? Lekarza mam dopiero w piątek a bardzo się stresuję. Dodam, że miesiączkuję regularnie i 2 razy w życiu spóźnił się okres, ale to były tylko 3 dni. Nigdy też nie miałam tak, żeby przez infekcje nie dostać okresu, kiedy dostawałam okresu infekcja jakby zanikała na ten czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lek.medicus



Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jedną z przyczyn, mogą być stosowane leki, które mogą wpływać na podane stany w tym zaburzenia okresu.
Niestety skutki uboczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gikmar



Dołączył: 13 Cze 2018
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2018 9:10 pm    Temat postu: Lekarze, lekarze, lekarze Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje kogoś stad: https://ranking.abczdrowie.pl/ może skup się na opiniach? Wiem, że tam są polecani ginekolodzy. Nie zawsze Ci, do których zazwyczaj potrafią pomóc, a Twoj przypadek jest poważny. Życzę dużo zdrowia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group