Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miesiaczki!!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 2:15 pm    Temat postu: Brak miesiaczki!!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnia miesiaczke mialam 22 lutego. 23 marca w dniu planowej miesiaczki nie
pojawila sie ona- dostalam lekkiego krwawienia/plamienia przez pol godziny.
Sytuacja powtorzyla sie 2 dni pozniej - krwawienie przez pol godziny. 2
tygodnie temu zaczely bolec mnie jajniki, brzuch w okolicy jajnikow, mam
obrzmiale i bolesne piersi jak przed okresem ale okresu nie ma. Zaczyna mnie
to nipokoic. Ciaza nie wchodzi w gre bo nie wspolzyje. 2 lata temu mialam
torbiele ktore same sie wchlonely.
Od 2 dni boli mnie brzuch, mam podwyzszona temperature, okresu nie ma- nie
wiem co mam robic. Do lekarza to dopiero moge isc po swietach, chyba ze na
ostry pojade jak sie nie poprawi. Moze ktos byl w podobnej sytuacji. Prosze o pomoc.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 4:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mysle że jak brzuch będzie cie nadal bolał to nie wahaj się jechac n aostry dyżur, to możeby coś poważnego. Nie powinnaś zwlekac z wizyta u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sob Kwi 15, 2006 4:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedz. Narazie leze w lozeczku(obecnie siedze przy kompie) i mam nadzieje ze wytrzymam przez te swieta. Nie chce jechac do szpitala bo nie wiadomo na jakiego ginekologa trafie...Ale postanowilam ze jak bedzie zle to zadzwonie do mojego ginekologa- moze on bedzie mial dyzur. Mam nadzieje ze to nic powaznego, moze boli bo bede miala ten okres nareszcie??Moze .....Dzieki i Wesolych Swiat.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group