Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

brak miesiaczki przez anoreksje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
angelusias



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 3:10 pm    Temat postu: brak miesiaczki przez anoreksje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

borykam sie z wielkim problemem tak jak wiele dziewczyn brakmiesiaczki bardzoo dlugim wiem ze jest to,spowodowane odchudzaniem zrobilam sie anorektyczka chce naprawic ten blad leczylam sie hormonalnie i rzadnych efektow a tak pragne dziecka blagam pomozcie bo jestem zalamana juz nie wytrzymuje psychicznie.



-----edited by emilka-----
przeniosłam temat do innego działu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 3:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie bedzie potrzeba duzo czasu zanim ureguluje Ci sie organizm i wroci do stanu sprzed odchudzania.. ale napewno musisz isc do gina i powiedziec mu ze planujesz zajsc w ciaze. On Ci powie co masz robic Smile
Powrót do góry
angelusias



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 7:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no coz bylam u 2 gin. zaczeli mnie leczyc hormonalnie mialam bardzo cienka blone mac. ale nadal to mie przynosi skutkow i ja juz nie wiem co robic. wszystkie te anorektyczki szczerze zlapalabym za przeproszeniemza lby glupie bo to czlowiek uswiadamia sobie po czasie jaka krzywde robi sobie figura naprzeciwko zycia jast nic nie warta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Mar 25, 2008 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałaś robione wszystkie badania hormonalne i usg dopochwowe?

jakie leki brałaś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelusias



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 26, 2008 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam wszystkie badania + hormonalne - niedoczynnosc jajnikow + cienkka blona dostalam duplofen i plasterki, ostatnio pojawilo sie delikatne plamieniei na tym sie zakaczylo, mam nadzieje ze dla kazdej czytajacej to dziewczyny to przestroga. wpisujcie jak mozece tu swoje komentarze i przypadki podobne. i have brake heart.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Meg York



Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 28, 2008 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj ! Mam 30 lat. Mając 18 lat straciłam okres na ponad 2 lata - powód anorekcja. Przy wzroście 171 cm ważyłam 45 kg. Wyszłam z choroby, dzięki wizytom u psychiatry, odpowiednich leków i ośrodkowi trapii rodzinnej. Leczyłam się też hormonalnie, ponad pół roku nim okres się pojawił. Brałam progesteron i estrogen w dawkach ustalonych przez moją panią ginekolog. Niedawno sama mi sie przyznała, ze do końca nie wierzyła w powodzenie...ale udało się. @ jest ale nieregularny od 27-34 dni.Od tego czasu minęło już prawie 10 lat, od ponad pół roku staram się o dzidziusia, niestety bez efektu jak narazie. Znów leczę się hormonami, bo mam za dużo prolaktyny....i nie wiem czy to nie efekt problemów z przeszłości. Pozdrawiam i życzę powodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
angelusias



Dołączył: 20 Mar 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 3:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

znow pojawiam sie na forum a wiecie dlaczego po 4 latach braku niesiaczki przez anoreksje odzyskalam ja w ciagu miesiaca, nastepnej juz nie bylo bo jestem w cazy powodzenia dziewczyny grunt to dobrze myslec i nie poddawac sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group