Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak miejsca do seksu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mussli



Dołączył: 20 Mar 2010
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 1:53 pm    Temat postu: Brak miejsca do seksu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!




Nie wiem czy mój wpis można nazwać problemem. Po prostu chyba muszę gdzieś się "wygadać".
Z moim partnerem współżyjemy od 1.5 roku. Ostatni raz kochaliśmy się 16, 17 i 18 lutego. Minęły prawie dwa miesiące. Oboje chcemy się do siebie zbliżać, czuć, ale.. NIE MAMY GDZIE. W jednym i drugim domu ktoś ciągle jest. Dodam, że widujemy się tylko w weekendy.
Dostatecznie często natomiast dopieszczamy się oralnie.
Martwi mnie jednak rzadkość stosunków w Naszym związku... Wiem jak niektórzy faceci mogą reagować na długie przerwy. Nie chciałabym, żeby korzystał na innych dziewczynach bądź zostawił mnie z tego powodu.
Oboje tego chcemy, tylko nie ma gdzie...
Sad((


-----edited by emilka-----
zmieniłam tytuł na bardziej sugerujący treść postu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam seks w plenerze:) Brzmi nieco przerażająco, ale naprawdę wcale nie tak trudno znaleźć przyjemną polankę w lesie, nad rzeką, zaszyć się na jakimś odludziu... Zwłaszcza, że robi się coraz cieplej i przyjemniej:) Poza tym facetowi (kobiecie często także) dostarcza to dodatkowych niezapomnienych emocji. No i przecież nie trzeba się rozbierać całkowicie, więc jeśli się usłyszy, że ktoś nadchodzi, to można szybko się "doprowadzić do ładu" Wink Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

popieram kolezanke.
albo w pokoju Razz za sciana.. jak bedziecie cicho to moze nikt sie nie zorientuje Razz
hm.. jesli Was stac mozna zrzucic sie na noc w hotelu i wysexic za wszystkie czasy Razz co by tu jeszcze..
plener juz był..
moze piwnica, garaz,strych, działka?
jesli Cie kocha to nie bedzie szukał okazji do .... z inna..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sleeping_beauty



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 5:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przecież nie Twoją winą jest brak miejsca do stosunku. Powinniście oboje się nad tym zastanowić. Myślę, że dobrym rozwiązaniem byłby jeszcze samochód jeśli taki posiadacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 6:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może toaleta, zarówno w jakiejś knajpie, dyskotece jak i ta w domowym zaciszu. Plener oczywiście ze jak najbardziej, chociaż jeszcze trochę zimno, może samochód? Za ścianą, po cichu lub w piwnicy na starej szafce czy na stojaco, spontaniczny seks jest bardzo ekscytujący wiec eksperymentujcie! [/u]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iloonka



Dołączył: 24 Mar 2011
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 19, 2011 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz swój pokój to zamontuj sobie zamek w dżwiach i możecie w zamknięciu po cichu sie pobawić. Chyba, że może chłopak ma auto z dużym bagażnikiem to zawsze możecie jechać gdzieś w ustronne miejsce wieczorem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problemowa



Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 10:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lo matko, za sciana tez jest kosmos Wink fajnie tak jest w samochodzie tez Smile w lesie no gorzej jak pojdziecie do takiego osiedlowego ze kazdy was zna.?w piwnicy tez byl u mnie sex ale jakos mnie to nie kreci. Dzialka noooo to traf w dziesiatke . Jak ma kanape czy cos to spoko ale ja na materacu Smile jest rewelacyjnie. Jak szybko dochodzi to np winda Smile albo szatnia na basenie albo przymierzalnia w sklepie z ciuchami w h&m sa duze dla niepelnosprawnych. Tez taz tam bylam z chlopakiem ale on nie mogl sie odwarzyc hahaha..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Maj 02, 2011 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w samolocie Razz Cool w jeziorze,morzu itp Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sleeping_beauty



Dołączył: 29 Mar 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 09, 2011 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehehe ale daliście jej propozycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
questionmark



Dołączył: 31 Lip 2011
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 12, 2011 9:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobre propozycje Smile całkiem kreatywne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group