Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak czucia w żołędzi penisa.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nieznajomy95



Dołączył: 22 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 22, 2014 9:24 pm    Temat postu: Brak czucia w żołędzi penisa. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam dość nietypowy problem. Otóż nie mam czucia w żołędzi penisa. Nie czuję ciepła ani zimna a przy dotyku mam tylko niemiłe, bolesne uczucie. W czasie seksu oralnego nie czuję kompletnie nic, a znowu w trakcie zwykłego seksu lub masturbacji dochodzę bardzo szybko, nawet po kilkunastu sekundach. Czuję dotyk w pozostałej części penisa. Mój penis jest również skrzywiony w lewo. Miałem kilka problemów urologicznych wcześniej. Choruję na kamicę nerkową i żylaki powrózka nasiennego, w dzieciństwie miałem stulejkę. (miałem na nią zabieg)
Około roku temu miałem zabieg wydłużania wędzidełka, a kilka lat temu dostałem dość mocno piłką w krocze i została mi od tego mała blizna. Nie wiem czy to ma związek z moim problemem z brakiem czucia, ale naprawdę nie wiem już co robić. Byłem z tym u kilku urologów, seksuologa i żaden nic konkretnego nie poradził. Tracę już nadzieję w udane życie seksualne. Pomocy. Dodam, że od jakichś 9 lat masturbowałem się bardzo często, nawet kilka razy dziennie, jednak odkąd mam stałą partnerkę (2 lata) robię to dużo rzadziej. Żadnych zmian nie ma. Mam 19 lat.[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Paź 28, 2014 8:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o masturbację to trudno powiedzieć, czy po takiej przerwie ma to jakiś związek z opisanym problemem. Zdarza się tak, że częstotliwość masturbacji wpływa na długość pożycia seksualnego. W tym jednak przypadku, bo zredukowaniu częstotliwości na tak długi okres, może nie mieć już żadnego znaczenia przy obecnych problemem. Element z piłką jest podejrzany i warto się przebadać, gdyż mogły pojawić się z tego powodu jakieś konsekwencje. Zwłaszcza, kiedy mówisz, że nie masz w niektórych miejscach czucia na żołędziu, to jakby mogło się ze sobą wspólnie wiązać. Jednak tak jak mówię, warto udać się do lekarza i wykonać badania, będzie najrozsądniej w tym przypadku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group