Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak czasu i aktywności kontra nadmiar tkanki tłuszczowej

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ambicja



Dołączył: 07 Lis 2014
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2015 10:51 am    Temat postu: Brak czasu i aktywności kontra nadmiar tkanki tłuszczowej Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, próbowałam wielu diet, które okazywały się nieskuteczne, nie mniej wynikało to raczej z braku czasu na przygotowywanie posiłków z diety opracowanej przez dietetyka (a wydałam na niego kupę kasy:(). Kończyło się to niestety podjadaniem byle czego, nie starczało czasu, wiecznie było nie po drodze do sklepu. Moim sposobem okazały się nie suplementy diety, ale dieta z talieos, tzn. piję ich koktajle od trzech tygodni zamiast śniadania (nie czuję się po nich głodna i spokojnie wytrzymuję do obiadu), póki co 2,5kg mniej. Dla niektórych ten wynik może nie być satysfakcjonujący, mnie zadowala. Nie wiem jak daleko zabrnę, tej diety 1200 oczywiście nie stosuję, bo jak wcześniej wspominałam nie mam czasu na przygotowywanie tych mini porcyjek. Może w ten sposób spadek wagi byłby wyższy, ale mnie obecny rozwój wydarzeń cieszy:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zuziek111



Dołączył: 16 Lis 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem leniwa co do gotowania, jaki i ćwiczeń,więc spróbowałam zabiegów elektrostymulacji W Rzeszowie. Zresztą poczytaj sobie, może cię to zainteresuje i znajdziesz w razie potrzeby coś podobnego u siebie w mieście Smile [zakaz reklamy na forum] Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szakal



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 9:16 pm    Temat postu: trening Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przy spalaniu tłuszczyku proponuje 10 minutowe treningi z Mel B z netu. Nie wymówek, każdy może wygospodarować 10 minut w ciągu dnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karin



Dołączył: 17 Maj 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 19, 2016 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że te 10-15 minut jesteś w stanie znaleźć w ciągu dnia na jakieś ćwiczenia. Wiem, że najciężej jest się za to zabrać i zacząć ćwiczyć ale uwierz mi, że zwiększy to efekt Twojej diety. Jak chodzi o gotowanie, to gotowanie zdrowych niskokalorycznych potraw wcale nie zajmuje więcej czasu niż gotowanie "normalnego" obiadu. Ja chociaż nie wiem jaką diete bym nie stosowała, to zawsze nawet ten minimalny ruch pomagał mi zrzucić zbędne kilogramy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lillasabo@interia.pl



Dołączył: 02 Mar 2016
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 09, 2017 10:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To fakt te 10-15 minut można zawsze znaleźć, łatwiej tak zgubić kilogramy, a co ze stosowaniem błonnika? Próbowałyście, wiem że on tak bardziej napełnia żołądek i chce się mniej jeść, myślę o kupieniu sobie na wypróbowanie colonu slim, któraś z was próbowała?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 9:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajnie hamuje apetyt i u mnie np. ochotę na słodycze. Można pić albo dodawać do posiłku. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
JulitkaKorobejko



Dołączył: 23 Maj 2017
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 11:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to nie dieta była nieskuteczna, tylko Ty nie byłaś konsekwentna:) dieta bez ćwiczeń daje efekty Smile bo tłuszcz nie zbiera sie od cwiczen ale od jedzenia. Nawet od zdrowego jedzenia tyjemy , jeżeli przegroczymy dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, to wtedy odkłada się w tłuszcz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adam25



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2017 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wcale nie trzeba przeznaczać godzin na treningi, można zwiększyć normalną aktywność w ciągu dnia, w obecnych czasach mamy do dyspozycji aplikacje które automatycznie liczą kroki itp itd. 15000 kroków w ciągu dnia nie jest tak ciężko zrobić, a efekty mogą być zadowalające! Polecam też jedzenie pożywienia o wysokim indeksie 'zapychalności' jak ja to mówię, warzywka twaróg ryż, nie mają dużo kalorii i łatwiej będzie przesiadać się z dużych porcji na te mniejsze Very Happy Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KapitanAlfa



Dołączył: 17 Mar 2015
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 6:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zawsze można łączyć jakąkolwiek aktywność z herbatami Big-Active, ja tak robie , popijam trzy napary dziennie i ruszam się gdziekolwiek

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 7:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Owszem zgadzam sie, efekty są super jednak warto zastanowić się nad tym do kogo chcesz się wybrać na zabieg Zabieg ten jest świetny, jednakże powinien być wykonywany tylko przez doświadczonych specjalistów. Jego nieumiejętne przeprowadzenie może prowadzić do poważnych konsekwencji.

Sama chodziłam tutaj

https://beautytower.pl/urzadzenia/utims-a3-hifu/


No i osobiście moge polecić. Obawiałąm się trochę bólu,ale zabieg jest bezbolesny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group