Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Brak bólu piersi przed okresem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 09, 2013 6:41 pm    Temat postu: Brak bólu piersi przed okresem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was, czy umiecie jakoś wytłumaczyć to, że nie bolą mnie piersi a okres powinnam miec 6 grudnia a dzis juz 9.. Zawsze przed okresem bolaly mnie piersi kilka dni po czym przestawały i był okres. Dodam że mam regularne miesiączki, okres czasem spoznial sie gora 2 dni. Boje się, wspolzylam z chlopakiem ale zawsze z prezerwatywa, nie moge przypomniec sobie sytuacji bez a zwlaszcza w dni plodne! zawsze dbamy o higiene nawet po zabawach etc. Szyjka macicy jest troche opuszczona nie jak zwykle daleko, raczej twarda i czuc otwor (chyba). Mierzylam temp w pochwie ale raczej to nie ma znaczenia bo mierzy się podobno z samego rana. teraz wynosi 37 stopni.. Poradzcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Gru 10, 2013 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bol jest albo nie.nie jest wyznacznikiem ani okresu ani ciąży. Jedli sytuacji niebezpiecznej nie było to ciąży też nie będzie. Tempka niewiarygodna...badanie szyjki również musi być wykonywane dosyć długo by zauważyć zależność.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stasiek



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 23, 2013 4:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, nie zawsze muszą występować te same objawy przed okresem. Jeśli jak zaznaczyłaś nie było ryzykownych sytuacji to nie masz się czym martwić. Jeśli jednak nadal będziesz się stresować wykonaj dla spokoju test ciążowy lub umów się na wizytę do ginekologa. Najszybciej zrobisz to rejestrując się przez Internet:UMIESZCZANIE LINKÓW SPOZA BIOMEDICAL.PL JEST ZABRONIONE ----->REGULAMIN. Link usunęłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group