Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Botoks Kraków

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clour



Dołączył: 23 Maj 2016
Posty: 152

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 10:36 am    Temat postu: Botoks Kraków Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jaki gabinet w Krakowie polecicie jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
natalia399



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 63

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 03, 2018 12:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"Polecam Cliniqmed https://cliniqmed.pl/oferta/medycyna-estetyczna/usuwanie-zmarszczek/ - tutaj jest ich strona. Jedna z lepszych klinik w miescie. Zabieg jest polecany w przypadku występowania
kurze łapki”, zmarszczki pod oczami
lwia zmarszczka,
zmarszczki poprzeczne czoła
zmarszczki palacza,
królicze zmarszczki
zmarszczek na szyi
opadających kącików ust
dla twarzy wymagających korekty, np. nosa, owalu twarzy, eliminacja tzw.kwadratowej twarzy "
Sama się zdecydowałam i absoutnie nie żaluje bo twarz wyglada o wiele lepiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Mestia



Dołączył: 18 Gru 2018
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 1:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze swojej strony mogę polecić klinikę Neonia w Krakowie https://neonia.com.pl ja akurat miałam u nich przeprowadzony zabieg toksyną botulinową, ale najlepiej po prostu pójść i na miejscu dobiorą odpowiedni rodzaj zabiegu dla konkretnej osoby (różne czynniki na pewno mogą mieć znaczenie, wiek, ilość/rodzaj zmarszczek itp)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dermatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group