Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Borelioza?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewelina1324



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 08, 2011 9:16 am    Temat postu: Borelioza? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zrobiłam sobie badanie w kierunku boreliozy i poszłam z wynikiem do lekarza. Lekarz stwierdził, że wynik wyszedł wątpliwy i na razie nie dał mi antybiotyków.Z jednej strony dobrze bo po co się truć lekami, ale jeśli jestem zarażona boreliozą to nie wiem jakie będą kolejne objawy. Czy możliwe, żeby zarazić się boreliozą, a w ogóle nie widzieć kleszcza(zauważyłam wcześniej tylko ten rumień, co wcale nie musi być związane z kleszczem), a dodatkowo pojawiają się u mnie objawy typu ból głowy jednostronny, szczęki(który na szczęście minął), ostatnio karku(też jednostronny), mięśni(nóg, z nasileniem jednej nogi). Jestem też osłabiona i wypadają mi włosy, ale lekarz stwierdził, że to z przemęczenia. Wyniki badań krwi i moczu są w porządku, TSH i OB tez ok, poza lekką niedokrwistością(leczyłam rok temu niedokrwistość z niedoboru żelaza, ale teraz tylko hemogoblina i czerwone krwinki są w dolnej granicy normy, ale ok).Byłam też u stomotaloga i stwierdził, że taki ból twarzy i afta mogła się u mnie pojawić na skutek stresu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group