Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle z tyłu głowy po lewej stronie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nerkos



Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 3:20 am    Temat postu: Bóle z tyłu głowy po lewej stronie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od jakiegoś czasu nie wiem z rok może nieco więcej czułem może nie często ale co jakiś czas taki lekki ból głowy z tyłu po lewej stronie ale głównie to było takie mrowienie lub lekki ucisk, może z 2 razy miałem tak że jak cchciałem przechylić głowę to coś mi jakby tam lekko strzeliło. Ignorowałem to z racji tego że niezbyt często występowały te objawy ale ostatnio chyba częściej je mam, głównie pod wieczór. Zdarzyły mi się też podczas takiego jakby lekkiego mrowienia w tamtym miejscu mieć niewielki oczopląs tzn obraz troche mi drgał przez krotki czas, tez to bylo w nocy przed snem jak lezalem. 2 razy mialem takie cos w dzien ze normalnie szedlem sobie i tak jakby obraz mi się na ułamek sekundy osunął ale moglo mi sie to przewidziec sam nie wiem... Czy to guz? Bo boje się że tak.

Wiem ze musze isc na badania ale problem jest w tym że nie jestem ubezpieczony tzn ominalem termin w Urzedzie Pracy i zostalem wyrejestrowany wiec raczej nie mam ubezpieczenia zdrowotnego choc moglbym uzyc dowodu i karty zdrowia brata blizniaka tylko gorzej jak jednak bedzie cos powaznego...
Przepraszam jeśli trochę chaotycznie i niespójnie to napisałem ale boję się i wolę wszystko dokładniej opisać na początek Wam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Sie 05, 2013 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, pierwsze co mogę Ci poradzić to przejść się do jakiegoś prywatnego lekarza rodzinnego, który powinien przeprowadzić podstawowe badania i uzyskasz już pierwsze odpowiedzi. Takich problemów związanych z głową nie wolno unikać. Między czasie idź i załatwiaj sobie to ubezpieczenie, bo bez tego ani rusz! W końcu tu chodzi o zdrowie, a ubezpieczenie jest potrzebne, bo nie wiadomo kiedy co i gdzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asklepidos



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie idź do lekarza, bo nie można takich rzeczy ignorować. Może trzeba będzie zrobić badania, może nawet rezonans magnetyczny głowy. Nie bagatelizuj tego. Kijowo, że tego ubezpieczenia nie masz, wizyty trochę jednak kosztują :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pablopam



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 23, 2014 1:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli to tyle trwa to musisz koniecznie iść do lekarza. Takie obajawy mogą mówić o czymś poważnym... Jeśli nie posiadasz ubezpieczenia to idź prywatnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 28, 2014 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie bój się o żadnego guza. Przyczyn bólu głowy może być mnóstwo. Idź do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Asia945
Spamer


Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 8:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówili poprzednicy - przyczyn bólu głowy może być mnóstwo. Jednak niezależnie od przyczyny nie wolno bagatelizować tego problemu, ponieważ może to odbić się na naszym zdrowiu... Tak jak już wyżej było wspomniane, moim zdaniem powinieneś udać się do lekarza, który wykona podstawowe badania i stwierdzi co Ci dolega. Myślę, że w tym przypadku np. rezonans magnetyczny głowy powinien to wyjaśnić. Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 3:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie od razu robi się tak poważne badanie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 01, 2014 10:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Objawy które opisujesz brzmią niepokojąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group