Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle stawów biodrowych.Proszę o porady...

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
losia85



Dołączył: 25 Sie 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może zastosuj jakieś preparaty np Voltaren lub jakieś naturalne. Mój maż stosował przy bólach stawów i bioder spowodowanymi wieloletnią pracą fizyczna. Polecam skontaktować się z jakimś naprawdę dobrym specjalistą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 27, 2016 7:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na bóle i choroby stawów polecam leczenie osoczem bogatopłytkowym, daje naprawdę zadziwiające efekty. Mój tata od zawsze miał problemy ze stawami, woziłam go jakiś czas na zabiegi i konsultacje do dr Dąbrowskiego w warszawskiej klinice Wilmed (miał tam wykonywane właśnie ostrzykiwanie osoczem) i poprawa jest ogromna. Wchodzi sam bez bólu po schodach na drugie piętro, wcześniej do mnie wcale nie przyjeżdżał bo nie mógł wcale wejść ani zejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group