Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle przy stosunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MoniczkaMonika



Dołączył: 06 Lis 2014
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 4:20 pm    Temat postu: Bóle przy stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam ciągłe bóle przy stosunku. Głównie w danych pozycjach. Byłam z tym u ginekologa, robiłam usg i stwierdzono, że mam jajniki bliżej umiejscowione niż większość kobiet, dlatego też nazwano to moją taką patologią, która niby w niczym nie przeszkadza, (np w zajściu w ciążę), ale niestety bóle będą.... Czy któraś z Pań ma coś podobnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Gru 08, 2014 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj, coś słyszałam o tym problemie, że u niektórych kobiet występuje coś takiego ale nie wiem jak do tego podchodzą lekarze, co z tym robią itp. itd. Mało jest informacji, sprawdziłabym w mojej książeczce ale zostawiłam ja u siostry więc nie zajrzę a mam taki fajny podręcznik dla lekarzy Smile Wiem też, że częstym problemem powiązanym z opadnięciem, przemieszczeniem jajnika jest stan zapalny i to jest cecha charakterystyczna tego problemu, lekarez początkowo zawsze zalecają obserwacje i ewentualnie jakieś leki, to o to możesz podpytać swojego lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group