Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle po operacji wyrostka, pachwina, plecy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
przemm



Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 11:49 am    Temat postu: Bóle po operacji wyrostka, pachwina, plecy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

pod koniec maja tego roku miałem operowany wyrostek. Lekarze nie byli pewni czy to napewno to bo nie miałem typowych objawów, ale w końcu zoperowali. Wszytsko goiło się dobrze, nie było żadnych komplikacji. Przed operacją miałem zgagę i bóle w okolicach mostka i bóle brzucha. Po operacji wszystko zniknęło do teraz. Przez dwa miesiace brałem Helicid który zapisał mi lekarz rodzinny, 3 tygodnie temu go odstawiłem.
Od tygodnia mam takie objawy:
Bywa, że pobolewa mnie okolica szwu. Czasem jest to tepy ból a czasem cos zakłuje. Nie jest to mocno bolesne no ale jest.
Równolegle z tym, pobolewa mnie pachwina, czasem prawe jądro. Jest to taki lekki pulsujący ból, chwilowy.
Klika razy bolała mnie też prawa noga podczas chodzenia.
Bóle pojawiają się też z boku brzucha i częsciowo w dolnej czesci pleców. Prawa strona. Jest to ból głównie przy siedzeniu i dłuższym chodzeniu. Taki jakby ucisk.

Zaczęło się to w czasie kiedy malowałem pokój więc czy mozliwe jest, że poprostu się przeciążyłem? Czy mogą być jakieś inne komplikacje po takim czasie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 9:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanie, bo nie wszystko zrozumiałem chyba jak należy. Malowałeś pokój mając jeszcze szwy założone? Czy jest to już wszystko po zdjęciu szwów z twojego organizmu?

Miałem też taką operację, gdy byłem bardzo młody bo aż w podstawówce, ale sporo pamiętam. Wiem, że po operacji przez kilka dni miałem problemy z chodzeniem, ból nie pozwalał mi na to. Po wyjściu ze szpitala nie mogłem właśnie się przeciążać ani narażać szwów - rana mimo tego, że byłem bardzo młody musiała się odpowiednio zagoić. Dlatego fakt, może być to spowodowane przeciążeniem organizmu. W dodatku mówisz, że to ból pulsujący - to może promieniować od miejsca organizmu właśnie w najbliższe miejsca na twoim ciele. Dlatego możesz go odczuwać w różnych miejscach.

Lepiej jednak abyś udał się do lekarza i po prostu przedstawił mu ten problem, nigdy nic nie wiadomo, a lepiej spać spokojnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przemm



Dołączył: 24 Sie 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie, operacje miałem pod koniec maja a pokoj malowalem niedawno, wiec nie bylo już szwów Smile

Od jakiegoś tygodnia czuję jakby się coś tam działo, chociaz jakiegos mocnego bólu nie ma. Raczej takie uciskanie, raz w okolicach szwów, raz w dole pleców. Po operacji szybko doszedłem do siebie, po tygodniu juz normalnie chodziłem, nic się nie działo. W zasadzie pierwszy wiekszy wysiłek to teraz przed tygodniem to malowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group