Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle nóg, stawów biodrowych i pleców

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KATARZYNA19



Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 8:38 am    Temat postu: Bóle nóg, stawów biodrowych i pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomocy! Mam straszne bóle nog i stawow biodrowych jestem w 38tyg ciazy i nie wiem czy to cos powaznego czy tez błacha sprawa? Nie wiem czy powinnam lekarzowi o tym powiedziec?! Prosze pomoz cie miiii


-----edited by emilka----
proszę nie pisać calych postów i tytułu tematu wielkimi literami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

38 tydzien to już niedaleko do porodu Smile Mozliwe że tak u Ciebie zaczyna się akcja porodowa Wink Ja bym poszła do lekarza.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 6:30 pm    Temat postu: Bolące nogi i bóle pleców Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!straszne mam bóle nóg i pleców,aż ciężko wytrzymać.I mam takie pytanie czy można smarować maścią ExtraStrong??A jestem w 23 tyg ciąży.

---pytanie przeniesione do odpowiedniego tematu ---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bóle pleców sa w zasadzie normalne aczkolwiek czasami mogą oznaczać kłopoty. Lepiej skonsultować sie z ginekologiem. Co do nóg to warto sprawdzić czy nie ma problemu z żyłami- zakrzepica jest bardzo groźna. Bez konsultacji nie smaruj niczym
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group