Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bole kregoslupa POMOCY !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lenovo12344



Dołączył: 11 Lis 2014
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 6:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam od dwwoch miesiect mam bol kregosupa w odcinku piersiowym szczegolnie nasila sie gdy chodze przez bol nie moge normalni funkjonowac jak chodze to mam w tym miescu taki ucisk i odruch mam wymiotne czasem podkladam jakas pduszke pod plecy bylem u lekarza niby wszytko okej jest ciagle biore diclac duo 150 a jak konczy mi sie lek wszystko wraca wszytko zaczelo sie od silowni nie wiem co robic miale zdjecie rtg w necie wyczytalem ze przepuklina kregoslupa a w ogole te lekarze sa takie do duy ze tylko potrafia tabletki zapisac i dowiedzenia mam 21 lat chce pracowac a nie potrafie pomocy

Dodano po 3 minutach:

dodal bym zdjecia rtg ale nie potrafi dodac na zdjeciu mialem podobne odme oplucna ale okazlo sie ze nie mam jak by ktos mogl mi pomoc to moge wyslac na email zdjecia poniewaz nie wiem co robic i gdzie mam isc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to idź do innego lekarza, nmie trzeba chodzic do tego samego cały czas, może inny Ci pomoże bo tez nie możesz wszystkich do jednego worra wrzucać ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też bym proponowała zmianę lekarza, zawsze lepiej się konsultować w kilku miejsach, szczególnie gdy coś się dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peggi



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

koniecznie skonsultuj się z innym lekarzem, a powiedz mi jak siedzisz to Cię nie boli?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group