Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bóle głowy,mdłości,duszność

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Judytaaa



Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 20, 2014 6:03 pm    Temat postu: Bóle głowy,mdłości,duszność Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 19 lat.Od kilku miesięcy mam pewne objawy.Początkowo występowały raz w miesiącu,potem 2 razy w miesiącu,a teraz co kilka dni.To wygląda tak: czuję się normalnie i nagle robi mi się słabo,jest mi duszno,nie mogę oddychać,mam kołatanie serca,tętno 120 na minutę,mdłości,czasem mroczki przed oczami.Kiedyś zaczynało się to bólem głowy i kończyło też.Teraz tylko kończy się bólem głowy.Cały epizod trwa kilka do kilkunastu minut.I jeszcze mam tak,ale to już od dawna,że jak nie zjem czegoś słodkiego codziennie to robi mi się słabo.
1. Co to może być?
2. Czy jest taka możliwość,żebym poszła do lekarza prywatnie bez skierowania i żebym mogła zrobić sobie badania takie jakie ja chcę np. EKG,echo serca,badania neurologiczne,ale nie robiła badań krwi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj. być może to anemia? Znam sytuację bardzo podobną, że znajoma mi osoba też tak narzekała, a gdy jadła coś słodkiego to polepszało się jej. W tym przypadku jednak morfologia jest istotnym badaniem, w sumie morfologia jest bardzo ważnym badaniem w większosći przypadkach... dlaczego nie checz akurat robić badań krwi? To najprostsze a zarazem jedne z lepszych badań...

Co do lekarza prywatnego, owszem możesz się do niego wybrać bez skierowania i wykonać badania jednak musisz pamiętać o kosztach związanych z tymi badaniami...

Musisz iść tak czy siak jakieś wykonać, bez nich nie będzie wiadomo co Ci jest. Możemy strzelać, ale będzie dużo ślepaków...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście powodów twojego samopoczucia i owych stanów może być dużo bardzo prawdopodobne że jest to anemia ale niestety specjalistą nie jestem także to są tylko przypuszczenia. Co do lekarza prywatnego oczywiście można iść bez żadnych skierowań po prostu umawiasz się na wizytę wyjaśniasz całą sytuacje i on wtedy poleci co ewentualnie by ci radził / jakie badania wykonać. Tylko tak jak pisze Pasta to się wiąże z kosztami jeśli cie na nie stać to nie czekałabym za długo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group