Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolący ząb przy dotyku.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Cypus



Dołączył: 07 Paź 2008
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 5:39 pm    Temat postu: Bolący ząb przy dotyku. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Proszę o poradę.
Wczoraj z rana obudziłem się z strasznym bólem zęba.
Ząb z samego przodu, strasznie bolał przy zgryzie lub nawet najmniejszym dotyku.
Nie szło po prostu zjeść śniadania czy zgryźć tak żeby aby ten ząb dotykał górnych.
Poszedłem z tak bolącym zębem do pracy, w pracy rozbolał mnie jeszcze dodatkowo zą z tyłu 6 lub 7. Był to ból ciągły i również bardzo bardzo mocny. Wziąłem 6 peralginów w odstępie 4 godzin i trochę tylko pomogło.
Ogólnie z tym zębem z tyłu coś już się działo, ponieważ pobolewał trochę od kilku tygodni przy kontakcie z słodkim jedzeniem o raz ciepłymi płynami. Choć nie zawsze.
Dziś sytuacja wygląda tak, że ten z tyłu nie boli nawet przy ciepłym. Przeszło i jest ok.
Gorzej niestety sytuacja wygląda z z przodu cały czas boli przy dotykaniu, nie idzie nic jeść twardego lub takiego co trzeba gryźć.
Przy kontakcie z ciepłym/zimnym nic nie boli. Dziąsło pod samym zębem mało boli gdy się dotyka, gorzej tak trochę niżej na poziomie brody, tam przy dotyku boli. No oczywiście nie mówiąc jak bardzo boli przy dotyku samego zęba, zwłaszcza na górze zęba. Ból nie dopisania. A ból w okolicach brody podobny to takiego uczucia jak się u dentysty ma znieczulenie.
Nie wiem co robić?

Poniżej przedstawiam zdjęcia ->
images48.fotosik.pl/390/7590989b8423746a.jpg
images38.fotosik.pl/1772/c6539851fed8c3a8.jpg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group