Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Bolący guzek w okolicy ucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jachn29



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 11:45 am    Temat postu: Bolący guzek w okolicy ucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Od kilku dni mam dziwne uczucie w uchu, tak jakby ciśnienie w uchu, tępy lekki ból. Wczoraj wyczułem bolący guzek dokładnie w tym miejscu

A przeziębiony jestem od miesiąca, mokry kaszel, stan podgorączkowy 37-37.4, a już 2 serie antybiotyków połknąłem...

Może ktoś się orientuje co z tym guzkiem w uchu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Astiz



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 14, 2014 1:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, być może to ślinianka przyuszna albo jakiś stan zapalny. Idź z tym do lekarza, nie czekaj Smile Chociaż bardziej stawiałabym na stan zapalny, bo mówisz, że jesteś chory... ale lepiej idź do tego lekarza i potwierdź diagnozę w 100% bo ręki to sobie nie dam uciąć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group