Szukaj:
Forum biomedical.pl Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
bolacy brzuch

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malwa15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 2:38 am    Temat postu: bolacy brzuch Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wam mam problem 5 dni po stosunku dostałam okres.od paru dni mam dziwny sluz raz bruny a raz taki biały zrobiłam test wyszedł negatywny ostatnio mam bole w dole brzucha tak jak bym miała dostac okres ale przeciez niedawno miałam...raz mam bol prawego jajnika a raz lewego zaniepokoiło mnie to ze dostałam jakby skurczy macicy Crying or Very sad krotko to trwało... i czesto oddaje mocz nie wiem co sie dzieje czy to moze byc ciaza?? pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wind_of_hope
Moderator

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 186 podziękowań w 184 postach

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to przypadkiem nie owulacja ? Wink

Powrót do góry
pinezka
Gość

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no wlasnie podzielam zdanie WInd Smile
Powrót do góry
malwa15

Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze tak ale nigdy wczesniej tak nie miałam... Rolling Eyes
Powrót do góry
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik

Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temat zamykam!!!!
nie pisz takich samych postow, dostalas juz odpowiedz w temacie " czy jestem w ciazy temat specjalny..." czytaj regulamin!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum biomedical.pl Strona Główna -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: