Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolące ręce

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bodzio1381



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: katowice
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 8:19 pm    Temat postu: bolące ręce Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich!! Szukam porad odnośnie bolących rąk od jakiegoś czasu bardzo bolą mnie ręce od łokci do nadgarstków ból odczuwalny jest najbardziej rano. Gdy po południu po pracy czasem się zdrzemnę to budzi mnie duży ból wtedy ręce daję nad głowę i to troszkę pomaga. Czasem jak pogarsza się pogoda to też bardzo bolą mnie nogi i dół pleców, wtedy biorę gorącą kąpiel i też troszkę pomaga. Chciałbym się dowiedzieć co mi dolega byłem u lekarza rodzinnego i wysłał mnie na rehabilitacje ale to nie pomogło. Byłem też u reumatologa lekarz powiedział mi że mam lekkie skrzywienie kręgosłupa i wysłał na MR kręgosłupa. oto opis Badanie wykonane w sekwencji SET1 i T2 w płaszczyznach strzałkowych i poprzecznych. Skrzywienie boczne kręgosłupa Wysokość trzonów kręgów sygnał z ich zakresu w odcinku piersiowym w granicach normy. Dyskretnie zaznaczone nierówności blaszek granicznych końcowych trzonów kręgosłupa Th-guzki Schmorla. Tarcze międzykręgowe w odcinku piersiowym bez cech istotnej protruzji dokanałowej. Otwory międzykręgowe w odcinku piersiowym bez cech stenozy. Rdzeń kręgowy o zachowanej intensywności sygnału. W badaniu stwierdza się natomiast cechy spondylozy szyjnej z widoczną dyskopatią C5/6 uciskiem worka oponowego, modelowaniem rdzenia - dokładna ocena możliwa w MR tego odcinka. Jeżeli ktoś miał podobne objawy lub wie co mi dolega to prosze wpiszcie tutaj DZIęKUJę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

reumatolog nie zlecał żadnych badań?
np CRP lub Ob ?
bolą Cię też stawy?
mi to wygląda na reumatyzm ale mogę się mylić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bodzio1381



Dołączył: 11 Sie 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: katowice
PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 10:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie stawy mnie nie bolą. reumatolog nie zalecił żadnych badań. A skierowanie do niego dostałem od lekarza rodzinnego bo miałem jakiś latex i cos tam bylo jeszcze ale nie mam tych wyników bo lekarz zostawił tylko że reumatolog to widział i powiedział że jestem zdrowy

Dodano po 1 minutach:

Od reumatologa to tylko skierowanie na MR kręgosłupa dostałem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group