Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolące nogi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 26, 2019 3:32 pm    Temat postu: bolące nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy od częstego siedzenia mogą boleć i drętwieć nogi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mogą, ja tak miałam przed długi czas, dużo pracuję przy biurku, czaami przez kilka godzin nie wstaję, jak nogi zaczęy mnie coraz częsciej boleć to zacęlam się poważni emartwic, w rodzinie dużo osób ma problemy z żylakami, moja mama poradziła mi swoje tabletki jakie bierze na wzmocnienie zył - maxi3vena, podziałało to, teraz nogi bolą mnie rzadziej, nie są wieczorem takie opuchnięte, ale też staram się bardziej zmienać pozycje podczas siedzenia żeby tak nie obciżać nóg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 1:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dlugo te tabletki bierzesz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 27, 2019 6:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Parę tygodni biorę maxi3venę, warto było spróbować. Nogi mniej bola, czuję że są lżejsze, jak wieczorem wracam do domu to nie widzę żeby były opuchnięte
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kolędra



Dołączył: 13 Mar 2019
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Maj 15, 2019 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej mozesz odczuwać ból mięśni i nóg. Siedzenie nie jest fizjologiczną pozycją dla organizmu. O wiele lepiej jest na przykład leżeć a najlepiej jest się ruszać. Poza tym długie przebywanie w jednej pozycji nie jest zdrowe nie tylko dla nóg ale dla naszego kręgosłupa. Problemy z kręgosłupem, na przykład dyskopatia powoli stają się problemami cywilizacyjnymi.

Polecam ćwiczyć i przynajmniej raz na godzinę przejść się kilka minut po biurze. Kup sobie równiez maść konopną Trompetol. https://konopnysklep.com.pl/manufacturer/trompetol/ Maść taka daje dobre rezultaty w leczeniu bólu mięśni oraz stawów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co myślicie o takiej maści z kasztanowca? https://www.doz.pl/apteka/p126074-DOZ_PRODUCT_zel_z_kasztanowca_350_g niedroga a kasztanowiec jest bardzo często polecany przy bólach nóg, żylakach, puchnięciu, ktoś z was stosował?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peperoni



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszelkie żele tego typu przerabiałam, może i dawały chwilową ulgę ale mam wrażenie, że potem wszystko szybko wracało do wcześniejszego stanu. Dużo skuteczniej dla mnie działają tabletki, maxi3vena biorę już od paru tygodni, nogi mni tak nie bolą, nie są opuchnięte jak to zwykle bywało, różnica jest duża na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 25, 2019 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Biorę od jakiegoś czasu kapsułki maxi3vena, efekt super, po jakimś czasie czułam już lekkość, bez bólu i obrzęków w nogach, mam teraz ochotę na dłuższe spacery z psem po parku. .Wystarczy jedna tabletka dziennie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group