Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bolące nogi po dłuższym siedzeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gryzkaogryzka



Dołączył: 21 Maj 2019
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2019 5:25 pm    Temat postu: bolące nogi po dłuższym siedzeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co zrobić gdy po kilku godzinach siedzenia zaczynają mnie mocno boleć nogi? Dużo ostatnio jeżdżę autem i jest to dla mnie coraz bardzej uciążlowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To niestety częsty problem, pewnie nie bardzo możesz robić przerwy w trasie?a to by był dobry pomysł. Możesz sobie tez kupić maxi3vena z ruszczykiem, pomoże na takie dolegliwości, wzmocni żyły i będzie łatwiej wysiedzieć w auci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super ze mi to poleciłaś, kupiłam to maxi3vena i biorę już od paru miesięcy, w koncu nogi mnie nie bolą jak muszę przysiąść dłużej nad czymś i nie ruszam się od biurka, zniknęła też opuchlizna, mojej sostrze też te tabletki poleciłam, bo u niej pojawiły się na ngach pajączki, też zadowolona z diałania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 13, 2019 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak zaczęłam pracę siedzącą za biurkiem i do tego obcasy to zastosowałam profilaktykę, zaczęłam brać tabletki maxi3vena , które działają przeciwko żylakom i zwalczają obrzęk, ból nóg, koleżanki w pracy często narzekają, na szczęście mnie się to nie zdarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mczay



Dołączył: 12 Sty 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 30, 2019 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pracuję jako przedstawiciel handlowy i za kółkiem spędzam jakieś 6 godzin dziennie. Podobnie u mnie było z bólem i puchnięciem kostek. Wieczorami to ciężko było z tego auta wyjść. Przede wszystkim zapisz się do lekarza a w drugiej kolejności zamów sobie podkolanówki uciskowe. Ja noszę takie https://venoflex.pl/produkt/podkolanowki-meskie-fast-air/ i naprawdę pomagają. Mają technologię ułatwiającą zakładanie, wyglądają dobrze na nodze, nie zsuwają się. Mimo prań licznych ciągle spełniają swoje funkcje i nie są zniszczone.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rozan



Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 95

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 6:48 am    Temat postu: Re: bolące nogi po dłuższym siedzeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gryzkaogryzka napisał:
Co zrobić gdy po kilku godzinach siedzenia zaczynają mnie mocno boleć nogi? Dużo ostatnio jeżdżę autem i jest to dla mnie coraz bardzej uciążlowe

Proszę wiecej odpoczywac.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group