Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból zębów a ból gardła

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andrei



Dołączył: 22 Lip 2015
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 14, 2015 8:21 am    Temat postu: Ból zębów a ból gardła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy możliwe jest, że przez okropny ból gardła bolą mnie również tylne zęby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
GlenSzwedacz



Dołączył: 23 Mar 2015
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 3:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, to bardzo możliwe. Zdarzało się tak, że niestety tak, że gdy bolało mnie gardło to infekcja przenosiła się zarówno na zęby jak i na uszy. Jedynym rozwiązaniem w taki wypadku było doleczenie gardła i wszystkie objawy mijały. Zdarzało się tak również że to żeby były powodem problemów, laryngolog niczego nie stwierdzał i dopiero rejestracja na [zakaz reklamy na forum] i wizyta u mojego dentysty z [reklama] ostatecznie rozwiązywała problemy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
armagedon



Dołączył: 01 Gru 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 01, 2015 9:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że to może być powiązane, jak cię boli gardło to może to promieniować też na zęby i odwrotnie - od chorych zębów może Cię boleć gardło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group