Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w żebrach

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madziaxd



Dołączył: 06 Paź 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Pon Paź 06, 2014 5:11 pm    Temat postu: Ból w żebrach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od tygodnia czuje straszny, obustronny ból w okolicach żeber. Głównie w żebrach ale czasami też pod lub nad. Ból z dnia na dzień się nasila, powoduje osłabienie oraz brak apetytu (jadłowstręt). Co to może być? Czy muszę iść do lekarza czy da się to wyleczyć domowymi sposobami czy to po prostu samo przejdzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kartolister



Dołączył: 14 Lis 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokladnie, te same objawy z tym, ze u mnie bol sie tak jakby nakreca od poludnia, najpierw go ignorowalem - teraz nie moge spac, wczesniej mialem cos podobnego lecz mniej silnego i trzymalo mnie przez tydzien, teraz mam dopiero pierwszy dzien bolu. Mam 19 lat Pierwszy raz mnie tak bolalo jakis miesiac temu. Jak probuje zasnac to strasznie boli mnie bark, ktory dokucza mi czesto przy roznych cwiczeniach z ciezarkami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nnn123



Dołączył: 13 Sty 2015
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ból żeber - najczęściej dyskopatia.

Ból żeber i barku sugeruje możliwość guza w płucu - iść do lekarza i zrobić rtg klp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pauluse



Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 27, 2015 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być zwyrodnienie kręgosłupa, przepłuklina, lub jakieś guzy. Trzeba zrobić rtg klatki piersiowej a także rezonans kręgosłupa. Udaj się do neurologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To mnie ostatnio też boli już z 2 tyg. żebro po tym jak jeździłam na gokartach (tak dałam się namówić). Przypuszam ze to jakieś mocne naciągnięcie mięśnia który tam jest. Pierwszy raz coś takiego miałam że nie mogłam spać pewnego razu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Krysia098



Dołączył: 04 Wrz 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 04, 2015 8:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Koniecznie udaj się do lekarza, zwłaszcza, że bólowi już towarzyszy jadłowstręt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group