Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w potylicy podczas orgazmu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
janwar1



Dołączył: 16 Wrz 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 1:09 am    Temat postu: Ból w potylicy podczas orgazmu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry, nazywam się Janek i mam 17lat oraz pewien poważny problem... Ale może po kolei. W lutym dostałem w skroń z pięści, przewróciłem się na ulicę i odbiłem się od niej głową (była ośnieżona tzn. droga). Kilka tygodni później byłem na rezonansie z kontrastem - czysto. Wszystko było dobrze, przez całe wakacje... prawie... Jeździłem na rowerze nocami z mokrą (umytą) głową. Mam wrażliwe zatoki no i jak można się domyśleć - chorowałem przez to. Byłem u lekarza, on zalecił mi antybotyk, witaminy, leżenie w domu, ibuprom zatoki oraz rozgrzewanie zatok. Było prawie ok, tylko, że oprucz zatok miałem coś z odychaniem - półoddech, widocznie także od rowera. Nie mogłem spać nocami więc wietrzyłem w pokoju a zatoki marzły. Opamiętałem się i tego zaprzestałem no i poczułem się dobrze. Ale zaraz potem (następne dwa dni) byłem na dyskotekach - jak to wakacje. Zaczęła się szkoła. Przewiało mi zatoki ponownie. Byłem u lekarza a ona dał mi inny antybiotyk ale kazał chodzić do szkoły - to był błąd z jego strony bo zdrowiałem tylko w domowym ciepełku no ale nic... Chodziłem do szkoły i brałem antybiotyk - zero poprawy a nawet gorączka jescze doszła. Poszedłem do niego jeszcze raz i poprostiłem o zwolnienie ze szkoły - naprawdę było mi potrzene. Zgdzoił się i tydzień byłem w domu i się grzałem. Wszsytko fajnie pięknie przeszło ale... Mam bóle w potylicy. Takie dziwne... Jak siedzę bez ruchu, po mału ruszam głową, chodzę na palcach to wszstko jest ok ale jak mocniej zatrzęsę głową to coś mnie uciska, boli. To nie ciśnienie - mierzyłem i mam w normie. Byłem z dziewczyną w łóżku, dostawałem orgazmu a ból mi go odebrał - tak jest prawie za każdym razem... Pomyślałem, że to może wina partnerki/pozycji ale nie - przy masturbacji też tak mam. A co dziwne przy pompkach nie.
Co to może być? Może porozciągać się trochę - jestem prawie cały czas zgięty przy książkach.
Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość bo ten ból utrudnia mi życie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Wrz 16, 2010 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skoro boli to znaczy, że trzeba iść do lekarza.
powiedzieć o tych wszystkich objawach , dodać że ciśnienie ok.
albo to problem neurologiczny albo coś innego. tak czy inaczej lepiej przejść się do lekarza. może on na coś wpadnie lub zleci badania Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group