Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w piersi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatuszek1991



Dołączył: 12 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 12, 2011 5:55 pm    Temat postu: ból w piersi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! Smile
Mam 19 lat i taki problem. Kiedyś miałam bol w piersi tzn. nerwoból, ale dzisiaj cos mnie zaniepokoiło a mianowicie kłucie w piersi i takie uczucie jakbym cos tam miała. tak mnie kłuje jak naciskam na sutek Sad boje sie że to cos groźnego ale w tym wieku już? Sad(((((
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 6:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kwiatuszek1991, często zdarza się to kłucie ? czy przy naciskaniu sutka wypływa z niego jakiś płyn ? byłaś u ginekologa na badaniu piersi ?
_________________
im mniej wiesz tym lepiej śpisz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U mnie przy naciskaniu lewej wypływa wodnisty, biało-przezroczysty płyn.Byłam u ginekologa, najpierw dał jakiś lek, nie pomógł, prolaktynę mam w normie, dostałam skierowanie na leczenie specjalistyczne, ale tam, jak to w polskim Narodowym Funduszu Zgonu, usłyszałam, że mam dzwonić w grudniu to może dostanę termin na przyszły rok.....także na razie wszystko stoi w miejscu, a nie powinno bo to raczej poważne, zwłaszcza, że ta pierś czasami pobolewa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Czw Wrz 22, 2011 10:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim przypadku należałoby zrobić usg piersi (nawet na swój koszt) i z wynikiem do ginekologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hitsu_91



Dołączył: 25 Lip 2011
Posty: 132

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Znajomi rodziny pomogą mi dostać się wcześniej do tej przychodni.Może w końcu coś się ruszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group