Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w okolicy lewego ucha oraz z lewej strony szyi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
scorpion1236



Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 3:05 am    Temat postu: Ból w okolicy lewego ucha oraz z lewej strony szyi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od 4 tygodni mecze się z dziwnym bólem. Wszystko zaczęło się w nocy gdy się rozbudziłem z bólem z tyłu szyi który bardziej promieniował na lewą stronę nachodził na lewą część twarzy, okolice żuchwy ucha i kończył się na skroni. Przez tydzień bratem ibuprofen 200 mg ale nic nie pomagało do tego złapało mnie przeziębienie. Poszedłem z tym wreszcie do lekarza. Pani dr przypisała mi o dziwo ibuprofen 200 mg i jakiś antybiotyk, dodatkowo skierowała mnie na RTG zatok i odcinka szyjnego kręgosłupa. Po odebraniu RTG wyszło że zatoki są w porządku, a drugi opis to lordoza szyjna zniesiona możliwe zwężenie c4-c5. Na dzień dzisiejszy nie czuje bólu z tyłu szyi tylko w lewej łopatce oraz lewa strona szyi, okolice lewego ucha i lewa skroń ból się nasila gdy otworze szczękę szerzej natomiast lewe ucho jest jakby przytkane i jest taki cichy szum, pojawił się też ból w splocie słonecznym. Dodatkowo żeby było ciekawiej złapałem wirusowego zapalenia oskrzeli, byłem z tym u lekarza bo gorączka z rana 38.3 pani dr znów mi przypisała ibuprofen 200 mg antybiotyk, przeciw odkrztuszaniu. Przez 3 dni gorączka 39 czasami 39.9. Na zbicie gorączki zacząłem brać paracetamol bo nie dało się wytrzymać, w lewym uchu za każdym razem słyszę przełykanie śliny i tak jak bym troszkę słabiej na to ucho słyszał.

Co jest istotne jestem po usunięciu przepukliny w kręgosłupie na odcinku L5-S1 ponieważ miałem ucisk na lewą nogę, 4 stycznia rozpoczynam zabiegi na odcinek lędźwiowy i szyjny choć jak byłem na wizycie kontrolnej u neurochirurga który mnie operował i powiedziałem jemu o tym bólu szyi i twarzy to stwierdził
,że lepiej nic nie ruszać najpierw trzeba zrobić rezonans magnetyczny odcinka szyjnego, natomiast gdy byłem u pani dr od rehabilitacji i powiedziałem o rozmowie z neurochirurgiem odpowiedziała że te zabiegi nie są szkodliwe i to nie będą ćwiczenia tylko solux, laser itp. Na rezonans wciąż czekam bo na razie neurochirurg ma ostatnio dużo operacji mam jeszcze zadzwonić 24 grudnia kiedy mi może ten rezonans zrobić i od razu zobaczyć wyniki.

Co dalej robić z tym bólem, samo nie przejdzie. Zgłaszać się do neurologa, laryngologa, czy przyczyna bólu może być całkiem gdzie indziej. Do dam tylko że jestem młodą osobą i jestem delikatnie załamany, że nikt nie chce mi pomóc tylko trzeba czekać.Proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scorpion1236



Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 23, 2012 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moje podejrzenie pada na wyrastającą ósemkę z lewej strony na dole, coś mnie podkusiło żeby zajrzeć do zębów i dostrzegłem że zaczyna się wyrzynać natomiast na górze ciągle rośnie. Z prawej strony mam już obie ósemki ale jak do tej pory nie czułem taniego bólu, mimo wszystko rezonans odcinka szyjnego muszę zrobić bo być może to nie tylko ząb jest przyczyną bólu. Tylko teraz święta a ja z takim bólem przeleże je w łóżku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group