Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w klatce piersiowej/problem w oddychaniu

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:27 am    Temat postu: ból w klatce piersiowej/problem w oddychaniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 21 lat. Chciałbym zapytac co może byc przyczyną bólu w klatce piersiowej?
dzisiaj boli mnie juz drugi dzień. Ból powstał po imprezie, 'troche' niestety zakrapianej alkoholem
Dodam że ból nie jest mocny, jest lekki, nasila sie przy braniu oddechu.
Ból skoncentrowany jest na samym środku klatki piersiowej.
Gorączki nie mam, samopoczucie mam nawet dobre
Bardzo proszę o jakies rady (po za tym żeby sie udac do lekarza, bo moze co tylko jakis przejsciowy ból)


Ostatnio zmieniony przez qwerty876 dnia Pon Mar 03, 2008 6:22 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
idi



Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

elo:) zdarzyło mi się tak dwa razy i za kazdym razem nic nie stwierdzono. ekg wporządku, prześwietlenia też.raz samo przeszło za drugim razem tak bolało przy odechu ze koleżanki zaprowadziły mnie do szpitala a tam po dożylnym podaniu ketanolu zasnełam jak dziecko, obudziłam sie tylko z lekkim smyraniem w klatce piersiowej któro szybko ustąpiło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Filip



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 29

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To może być też sygnał ze strony układu pokarmowego, a konkretnie refluks żołądkowo-przełykowy, kiedy kwaśna treść żołądkowa wraca do przełyku i to wywołuje ból, właśnie pod mostkiem. Żeby to zdiagnozować, trzeba zrobić gastroskopię. Oczywiście jeżeli się to często powtarza. Ale serce też trzeba sprawdzić, czyli EKG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
trinitrotoluen
Przyjaciel forum


Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 135

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 12:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama tak miała i się wystraszyła, poszła do lekarza, ten ją zbadał i powiedział, że to od kręgosłupa ból tak rzutuje. Jak masz problem z kręgosłupem piersiowym albo ostro poszalałaś to to może być przyczyna. Smile
_________________
Fide, sed cui, vide!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 02, 2008 5:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.biomedical.pl/forum/viewtopic.php?p=44963#44963
zobacznie ten mój temat, mialem ostatnio problem z żołądkiem i może byc tak jak mowi Filip...
dzisiaj ból jakby mniejszy... poczekam jeszcze dzien dwa
uspokaja mnie to ze np jak sie połoze spac i wygodnie leze to bólu nie odczuwam Smile jest to bardziej taki ból "mechaniczny' że tak powiem, jakby mnie kość bolała a nie tam gdzies w środku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 12:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a moze pod "wpływem" sie wywaliłeś;] i nie pamietasz? od petów też tak boli czasem jak sie za duzo napalisz na imprezie;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mikmik napisał:
a moze pod "wpływem" sie wywaliłeś;] i nie pamietasz? od petów też tak boli czasem jak sie za duzo napalisz na imprezie;]


hehe, nie nie Smile nie wywalilem sie napewno Smile
ale spaliłem prawie 3 paczki fajek :/
na szczescie dzisiaj juz nie boli Wink mam tylko kaszel i lekkie problemy z oddychaniem...ide kupic jakis syrop od kaszlu Smile
moze polecacie jakis naprawde dobry? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 6:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ból w klatce ustał, za to zaczynam odczuwac problemy przy oddychaniu...
w miejscach zaznaczonych na zdjęciu, czuje jakbym miał tam w srodku spuchniete i przeszkadza mi w oddychaniu
wydaje mi sie ze to nie migdaly, bo migdaly sa wyzej i nie zaywazylem zeby sie powiekszyly

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mówie Ci ze to od petów;] pare dni i przejdzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty876



Dołączył: 31 Sty 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 03, 2008 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozliwe Wink bo palić nie dość ze nie moge bo jakos tak dziwnie mi sie pali, to co lepsze nie chce mi sie w ogole Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group