Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból w klatce piersiowej po stronie seca

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
awaria



Dołączył: 04 Sty 2010
Posty: 113

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 4:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mierzylam sobie ciesnienie i mam 113na73 . ale ogolnie to chodzi o cos innego od jakiesgos czasu mam blow w klatce piersiowej tak bardziej po srodku ale z lewej strony bole te mam okolo 4 razy w tyg co to moze byc??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Wrz 27, 2010 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może zapalenie przyczepów mięśni mostka do żeber?
trudno powiedzieć co to jest. wskazana wizyta u lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziulek20



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 05, 2010 11:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Mam problem z serduchem. Od pewnego czasu odczuwam pieczenie w sercu przy zdenerwowaniu jaki odczuwaniu radości jak i samo z siebie boli. Miałam stwierdzona nerwice. Czy to może być ból spowodowany tym?? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Lis 06, 2010 4:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak. może. jednak dla pewności zrób EKG serca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Literia



Dołączył: 01 Cze 2011
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 4:42 pm    Temat postu: Hm, sorry Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hm, sorry że się wymądrzam ale to mógł być kręgosłup. Ból po lewej stronie klatki nie zawsze oznacza serce. Niekiedy jest to po prostu skrzywienie kręgosłupa bodajże w prawą stronę i ból jest po lewej i najczęściej przy wysiłku fizycznym czyli powiedzmy gdy się ostro biegnie. Sorry, że się wymądrzam ale ja tak miałem z rok temu. Im więcej dawałem ognia na treningu tym bardziej czułem ból. Poszedłem spanikowany do kardiologa, on nic nie wykrył tylko mnie wysłał na prześwietlenie i wyszło, że to skrzywienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Wrz 17, 2012 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Serce samo z siebie nie boli bo nie ma w nim receptorów odpowiedzialnych za ból. Boleć mogą okolice serca spowodowane właśnie chorobą serca typu niedokrwienie lub nerwice.

_________________
www.witaminka.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
witi



Dołączył: 11 Paź 2012
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo kwestia nerwów, to też częsty problem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tkamil20



Dołączył: 16 Lis 2012
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2013 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Udać się powinnaś do kardiologa. Nie ma co czekać , takie rzyczy na forum nie załatwisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolek9



Dołączył: 09 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 11:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie zakładając nowego wątku chciałem się zapytać gdyż mam podobną dolegliwość tylko że z prawej strony klatki piersiowej i nie wiem co Robić ?
I nie jest to jednorazowy ból gdyż trwa to już trzeci tydzień ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Nie Gru 21, 2014 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może to nerwobóle międzyżebrowe?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group