Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból w dolnej partii brzucha :?:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anial86



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 6:36 am    Temat postu: ból w dolnej partii brzucha :?: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od tygodnia mam tępy, ciągły ból brzucha do tego biegunki na przemian z zaparciami i mgli mnie, ból się nasila wieczorami przez co nie mogę spać, a także po zjedzeniu, a czasową ulge przynosi jak się wypróżnie na początku to trwało kilka godzin ale teraz to juz kilkanascie godzin bez przerwy, poszlabym do lekarza ale obecnie jestem za granica i dopiero bede w Polsce za tydzien, a tutaj lekarza nie zrozumie, poza tym leki tutaj sa strasznie drogie, nie wiem co mam robic w domu mam tylko ziółka które na początku pomagały ale teraz już nie Crying or Very sad Co mam robic Question Moze ktos mi cos sensownego doradzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a występują wzdęcia, czy brzuch jest napięty?
na razie to może termofor i pij herbatki ziołowe, kminek, koper włoski , rumianek... kieliszek wódki ziołowej? mi się wydaje, że to mogą być dolegliwości ze strony jelita, ale oczywiście pewności nie ma. powinnaś się wybrać do lekarza.

a czy przy tym występuje stan podgorączkowy lub zaobserwowałaś nieprawidłowe plamienia z dróg rodnych?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anial86



Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wzdęcia występują i przy tym po oddaniu stolca jasnoczerwona krew na papierze toaletowym ale to może być od podrażnienia, bo wkońcu na kibelku bywam często i nie zawsze jest przyjemnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group