Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

bol w czasie orgazmu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
k_sandra



Dołączył: 11 Paź 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 11:51 pm    Temat postu: bol w czasie orgazmu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj narzeczony odczuwa mocny bol u podstawy czaszki w momencie szczytowania. na poczatku myslalam, ze to moze nadwyrezony miesien i nagrzewalam i masowalam to miejsce ale nie pomoglo i bol nadal wracal. pytalam go czy przy innych czynnosciach tez go odczuwa ale zaprzeczyl. wykluczylismy wysilek fizyczny i niedrozne zatoki. nie wiem co mam robic, czy czasem nie zabrac go do lekarza na rezonans glowy, poradzcie. bede wdzieczna za wypowiedz lekarza i osob o podobnym problemie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 7:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lekarzy jeszcze nie mamy na stanie (ale pracujemy nad tym Wink )

A odpowiedz na twoje pytanie jest proste, ciśnienie w organiźmie zmnia sie podczas pobudzenia, ma to związek z tym że krew odpływa i szybko krąży przez członka (co sprawia że jest on duży i twardy).

Mi też to sie zdarza czasem, zarówno podczas stosunku jak i masturbacji.
Jeżeli ten problem będzie powtarzał sie dość często warto skonsultować to z lekarzem.

Mi sie to zdarza jedynie gdy podniecenie wydłuża sie (z moich obserwacji) dłużej niżeli 3 godziny.
Po prostu potrzebuje więcej odpoczynku między jednym a 2 razem.
W tedy ten ból sie nie pojawia, a jest on niestety okropny i środki przeciw bólowe nie pomagają. No tak bo to nie ból lecz efekt nierównomiernego ciśnienia w organiźmie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 5:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziekuje za odpowiedz. Byc moze jest to skutek cisnienia ale bole pojawily sie dopiero miesiac temu i zdarzaja sie przy kazdym stosunku.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group