Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ból uda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela28



Dołączył: 20 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 20, 2007 7:52 pm    Temat postu: ból uda Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od dłuższego czasu odczuwam dziwny pieczący ból promieniujący od kręgosłupa do prawego uda i odwrotnie, ból ten nie występuje zawsze, ale jak sie dotkne czyms ostrym np paznokciem uda lub jednego z kreków lędźwiowych to zaczyna piec. Miałam prześwietlany kręgosłup, ale nic tam nie było złego. Zresztą lekarze twierdzą że jest w porządku bo nie mam ograniczeń ruchowych. Dla mnie to jest troche dziwne, zwłaszcza,że mam to od 1,5 roku od kiedy miałam wypadek. Miał ktoś coś podobnego? Proszę o jakieś rady. Bo ja jestem juz zdezorientowana.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aramentis



Dołączył: 13 Maj 2007
Posty: 81

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 21, 2007 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem po wypadku zostały Ci uszkodzone lekko nerwy w tamtym miejscu.
ja mialam kiedys wypadek na nartach, po ktorym chirurdzy mi musieli naprawiac kolano - od czasu operacji mam takie uczucie jakby to miejsce nie należało do mnie, wszystkie odczucia są tam takie tępawe, ale to juz nie wróci do poprzedniego stanu.
nie wiem jak to u Ciebie będzie - mysle ze to nerw i jesli Cie to bardzo denerwuje - idz może do neurologa, ale ja bym traktowała to jako normalne następstwo wypadku/ingerencji chirurgicznej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
LeSik



Dołączył: 11 Lip 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 11, 2007 8:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raczej na pewno dyskopatia. www.anielakuptel.pl - w moim regionie to jedna z lepszych specjalistek, nie od wszystkiego jak mówi, ale od dyskopatii na pewno. Już któryś raz z kolei to pisze, ale zdziwić sie można za ile rzeczy odpowiada dyskopatia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group