Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból sutków w czasie ich pieszczot

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 2:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Leniwka12 napisał:
a mój chłopaka lubi we wszyskim dominowac!! Twisted Evil taki diabełek z niego


moze niech troche uwaza co? bo uszkodzic jest bardzo łatwo...tylko potem Ty bedziesz cierpiała a nie on.. Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Leniwka12



Dołączył: 15 Kwi 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy z takie bardziej hard pieszczoty z sutkami mozę doprowadzic do jakies choroby czy czegos kolwiek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chyba nie.. Rolling Eyes przeciez w nie nie wali nie? Razz. ale mozna troche delikatniej Smile mi chodzilo o stosunki Razz czy tez sa hardcorowe? i tam ( w srodku) to juz mozna uszkodzic.. Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiedziemka



Dołączył: 19 Mar 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warmia
PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krótko po porodzie piersi musiałyby byc stymulowane silnie, ale teraz znów wróciłam do "starych" przyzwyczajeń - czyli delikatnie i z wyczuciem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sabrina



Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Świętochłowice
PostWysłany: Wto Kwi 29, 2008 4:55 am    Temat postu: a czy karmienie dziecka ma z tym coś wspólnego? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 5 miesięczną córeczke Emilke jest od początku karmiona piersią.Gdy mąż dotyka moich sutków dziwnie sie czuje, Confused sprawia mi przyjemność dotyk męża ale są takie wrarzliwe że czasem az bolą czy karmienie ma wpływ na te sprawy Question
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group