Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Ból Stawu Biodrowego

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 12:42 am    Temat postu: Ból Stawu Biodrowego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam 17 lat. Trenuje Karate i od jakiegoś czasu zaczął mnie boleć prawy staw biodrowy tzn gdy podnoszę nogę w kierunku bocznym(kopię i podnoszę po prostu) Dość dawno temu coś mi w tym stawie strzeliło tak dość i strzelało coraz częściej aż przestało(przetarcie?)...Dodam że biore od 3 dni Glukozamine (firmy: Artresan) i że kiedyś nie było tego niedawno się zaczeło(miesiąc) boleć coraz mocniej jeżeli dobrze pamiętam Very Happy ;/.

Czy ktoś wie co mi dolega i co się w moim stawie dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 2:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ból może wskazywać na stan zapalny.
a może po prostu przetrenowałeś nogę/staw
mówiłeś o tym bólu trenerowi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trans



Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 10:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mówiłem Senseiowi powiedział żebym zaczął brać glukozaminę jak to nie pomorze to zarejestruje mnie do ortopedy czy coś. A czy przetrenowanie łączy się z coraz większym bólem, a i ta kość w stawie chyba mi przeskakuje w pewnych momentach bo gdy wykonałem pewne ćwiczenie związane z zrobieniem okręgu kolanem poczułem "coś" w stawie takie uczucie jakby mi kość wyszła i wróciła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group